Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

REGENERACJA TOYOTA CAMRY

Regeneracja Toyota Camry
Naprawa baterii hybrydowej – „regeneracja Toyota Camry” w serwisie https://hybrid-hero.pl

WIESZ, JAKIE SĄ PODSTAWOWE OBJAWY AWARII BATERII TRAKCYJNEJ?

Najczęściej są one komunikowane przez komputer samochodu owymi błędami:
– Check Hybrid System
– Check VSC System
– P0A80 – P0A7F – P3000 do P3027
Dodatkowo pojawia się czerwony trójkąt, któremu towarzyszyć może ciągła praca zespołu chłodzenia baterii i brak możliwości jazdy w trybie EV.

Jeśli chodzi o sposób regeneracji/naprawy baterii w Priusie lub Camry, to są one bliźniacze. Jedyna różnica tkwi w cenie z racji, iż bateria w Camry zawiera więcej elementów do regeneracji. Warto zwrócić uwagę, że stosowana przez nas metoda jest autorska i z powodzeniem stosowana już od kilku lat w Polsce i poza granicami kraju.

WARTO WIEDZIEĆ

Bateria HV do pojazdu Toyota Camry i innych, nie jest tanim podzespołem. Alternatywą dla zakupu nowych akumulatorów będzie decyzja o nabyciu używanej baterii, często jednak z rozbitych pojazdów. To dość ryzykowne rozwiązanie – nigdy nie ma pewności co do tego, w jakim tak naprawdę stanie znajduje się akumulator, jak był użytkowany oraz ile czasu minęło od ostatniego wypadku. Tym bardziej że bateria HV Toyota Camry im dłużej będzie nieużywana, tym gorzej będzie funkcjonować po ponownym zamontowaniu. Najlepsze wyjście stanowi więc regeneracja baterii Toyota. W tym przypadku można zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, otrzymując w efekcie w pełni sprawny i wydajny element.

JAKA JEST CENA TAKIEJ USŁUGI?

Jeżeli nie są to sytuacje wyjątkowe lub “inne” możemy zaoferować baterię w trzech wersjach cenowych:
1.) 3200pln- w tym przypadku bateria będzie złożona z 34 regenerowanych oraz sparowanych ze sobą ogniw. Każde z nich będzie reprezentowało sobą minimum 80% fabrycznej pojemności. Czas naprawy- około 2 dni robocze.
2.) 4500pln- w tej opcji bateria będzie złożona z 28 ogniw wyprodukowanych po 2017 roku. Ogniwa będą sformatowane oraz sparowane, aby maksymalnie wykorzystać silnik elektryczny. W tym przypadku bateria będzie reprezentować sobą praktycznie fabryczną pojemność oraz żywotność. Czas naprawy- około 2 dni robocze.
3.) Możemy pracować na pańskiej baterii. W tym przypadku koszt naszej pracy to 900zł + 150zł za każde ogniwo, które nie podda się procesowi regeneracji i wymaga wymiany. Czas naprawy- około 4 dni robocze.

Każda z naszych baterii objęta jest pisemną 24-miesięczną gwarancją.
W opcji 1 oraz 3 z limitem kilometrów 100000
W opcji 2 bez limitu kilometrów.

Dodatkowo w cenie 100 pln możemy złożyć baterię przy użyciu niklowanych blaszek łączących ogniwa, które są odporne na śniedzenie- zwiększa to niezawodną pracę baterii.

Więcej przeczytasz na naszym blogu: https://hybrid-hero.pl/komunikat-check-hybrid-system/

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!