Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Tanie i dobre chińskie samochody elektryczne 2022 GAC AION

Nasz drugi kanał: https://www.youtube.com/c/TosąChiny
KONTAKT BIZNESOWY: https://tosachiny.pl/ kontakt@tosachiny.pl
Whatsapp/WeChat/tel.: 0086 185 8894 7840
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tosachiny/
TWITTER: https://twitter.com/chiny_sa
ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM: https://patronite.pl/tosachiny
POLUB NAS NA FACEBOOK: https://www.facebook.com/ToSaChiny/

#chiny #motoryzacja #samochody #auto

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych świadczony przez certyfikowany personel przy użyciu specjalistycznych maszyn. Umów się na wizytę w serwisie Electric Cars, aby jak najszybciej sprawdzić swój pojazd. Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja wysokonapięciowych akumulatorów hybrydowych oraz naprawy pojazdów elektrycznych. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Warszawie, która specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów hybrydowych i ciężarowych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w konserwacji i naprawie pojazdów hybrydowych i elektrycznych w naszym sklepie. Diagnostyka i programowanie to obszary, w których mamy duże doświadczenie i wiedzę. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego, który przyjeżdża bezpośrednio do klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym mechanikiem, który znajduje się w Warszawie. Ochota, mechanik. Mechanik z Białołęki. Mechanik w Śródmieściu sympatyczny i pomocny mechanik Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa wszelkich usterek elektrycznych, zdalna diagnostyka Tesli, Toyoty, BMW, Mercedesa, Audi. Od 2018 roku oferujemy naszym klientom w Warszawie możliwość wynajmu pojazdów hybrydowych i elektrycznych poprzez naszą działalność. W tym czasie przeprowadziliśmy z powodzeniem setki napraw pojazdów wyprodukowanych przez Teslę, BMW, AUDI, TOYOTĘ, VW. Jesteśmy ekspertami w diagnostyce i programowaniu komputerowym samochodów hybrydowych i elektrycznych. Wykonujemy również naprawy instalacji wysokiego napięcia, takie jak obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Opracowywanie programów komputerowych do pojazdów elektrycznych. Samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie niż samochody tradycyjne, wynika z badania serwisowania samochodów elektrycznych przeprowadzonego przez naszą firmę, która wywodzi się z branży napraw samochodowych i koncentruje się na serwisowaniu samochodów elektrycznych. Koszt szkód wahał się od średnio 1500 zł do 12 000 zł o 10%. więcej niż w przypadku aut benzynowych i nawet o pięćdziesiąt procent więcej niż hybrydy typu plug-in.
Programowanie USA-UE dla systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania, a także dostosowywanie systemów ładowania USA-UE. Oprócz serwisowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych, serwisujemy najnowocześniejszą elektronikę z różnych branż. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie poszczególnych podzespołów, co skutkuje ceną stanowiącą ułamek tego, ile kosztowałaby naprawa całego modułu. Aby dobrze wykonać naprawę, niezbędne jest wyposażenie naszego warsztatu w specjalistyczny sprzęt zarówno do naprawy, jak i pomiaru. Nawet najtrudniejsze sytuacje nie są w stanie sprostać wysoko wykwalifikowanemu personelowi, którym dysponujemy. Certyfikowani ludzie i specjalistyczny sprzęt obsługują samochody elektryczne. Umów się na przegląd samochodu w Electric Cars tak szybko, jak to możliwe. Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja i konserwacja akumulatorów samochodów elektrycznych. Warszawska firma specjalizująca się w naprawach pojazdów hybrydowych i ciężarowych. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie samochodów hybrydowych i elektrycznych. Jesteśmy biegli w diagnostyce i programowaniu. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego. warszawski mechanik. Mechanik Ochoty. Mechanik firmy Serwis Samochodów Technik Śródmieścia, miły i pomocny Bielany. Mechanika Praga-Pónoc.

Diagnostyka, Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi zdalna diagnostyka. Od 2018 roku wynajmujemy samochody hybrydowe i elektryczne w Warszawie. W tym czasie naprawiliśmy setki samochodów Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA i VW. Specjalizujemy się w diagnostyce i programowaniu komputerów Hybrydowych i Elektrycznych Samochodów. Nasza organizacja zajmuje się naprawą układów wysokiego napięcia takich jak rezystancja izolacji, akumulatory, silniki elektryczne (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Rozwój oprogramowania pojazdów elektrycznych. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez naszą organizację skupiającą się na naprawach samochodów, samochody elektryczne są droższe w naprawie niż samochody standardowe. Koszty szkód wyniosły od 1500 zł do 12 000 zł, o 10% więcej niż samochody z silnikiem benzynowym io 50% więcej niż hybrydy typu plug-in.
Dostosowanie systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania w USA i UE. Zajmujemy się również najnowocześniejszą elektroniką wielu firm. Naprawy poszczególnych podzespołów stanowią ułamek kosztów naprawy całego modułu. Nasz warsztat do efektywnej pracy potrzebuje specjalistycznego sprzętu naprawczego i pomiarowego. Nasz doświadczony personel poradzi sobie z każdym problemem.

47 thoughts on “Tanie i dobre chińskie samochody elektryczne 2022 GAC AION

 1. Osobiście uważam, że motoryzacja europejska to już … 🤦‍♂Mam ssangyonga koreańskiego gdyż Kia czy Hujdaj przesiąkł wkładką europejską. Chińskie auta coraz to lepiej wypadają w stosunku do ów EU
  Szkoda jedynie że, tak niedostępne. Sprowadzenie i serwis pochłoną dodatkowe $$$

 2. O rany toz te samochody jak pojazdy kosmiczne .Chetnie ale chyba nie jako kierowca . Nie techniczna kobieta jestem. Cud prawie boski ze prawo jazdy zrobilam ..
  Ale LUXUS samochodowy jest ..
  pozdrawiam Ewelina..

 3. Wszystko spoko jak stoi w salonie, ale co za rok dwa? Jest opcja żeby zrobić wywiad z jakimś użytkownikiem (może taksówkarzem) który użytkuje taki samochód kilka lat i powie jak żywotność baterii, czy plastiki trzeszczą podczas jazdy itp? To że kupisz dwa razy taniej auto nie znaczy że jest dwa razy gorsze bo może być lepsze ale może być też 4 razy gorsze. Pozdrawiam i czekam na więcej filmików!

 4. Wszystkiego najlepszego panowie z okazji świąt. Nie drażnijcie Polaków tymi autami. W TV mówią że to nienadaja się do jazdy. Mimo to chciałbym mieć możliwość kupienia i produkcji w Polsce. Pomarzyć można. 👍

 5. @To są Chiny DZIENNIK Jak wygląda jakość wykonania AION w porównaniu do Lynk&CO 01, w tym Lynk&CO lakier jest do poprawy, ale reszta bardzo dobra. Przejechałem Lynk&Co już parę set kilometrów i moje wrażenie jest takie, że makaroniarze i żabojady mogą się już pakować.
  Pan Adrian milioner, filantrop, mecenas sztuki, wizjoner, musi zrobić jazdę próbną, bez tego nie kupuje się auta.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!