Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Pożar na stacji ładowania samochodów elektrycznychWięcej ciekawych momentów z życia elektryków: http://elektrykapradnietyka.com/z-zycia-elektryka/

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania.

30 thoughts on “Pożar na stacji ładowania samochodów elektrycznych

 1. Każde stanowisko do ładowania powinno być odseparowane murkiem 1.5m i powinny być wbudowane czujniki dymu oraz dyszę z systemem gaśniczym. Myślę że powinno tak być na każdej takiej stacji.

 2. Może ktoś je naprawi…? Porażka te elektryki. Brawo Hołowczyc za prawdę o tych przereklamowanych zabytkach XXI wieku. Napewno ludzie trochę zmienia zdanie na temat tych aut rzekomo takich eko…

 3. Kup elektryka – napal nim w zimę 🙂
  Nie jestem aż tak krytyczna, jednak wypadki sprzed lat, że zbierane zużyte baterie też potrafiły w szkołach wybuchać – daje do myślenia.

 4. Ładowanie elektryka wprost na śmietnik ! Ekologia na pierwszym miejscu?! Ochrona środowiska bo spala się ekologicznie a nie jakąś benzynę czy olej napędowy! Ile samochodów z silnikiem spalinowym spłonęło na stacji benzynowej od początku istnienia motoryzacji? Elektryki coś chętnie się palą ale te pożary są eko!??!

 5. Stoisz na autostradzie w korku, jest lato. Dookola Ciebie same elektryki.
  I pomyśl sobie, że jeden z nich ma właśnie taką awarie.
  Dobrze, że mam diesla 😊

 6. Najbezpieczniejsze samochody diesle zniszczyli że się tym nie da jeździć do tego już nie są takie bezpieczne bo od dpf-u mogą się zapalić. Benzyniaki wiadomo benzyna łatwopalna do tego jazda na bombie w bagażniku w postaci lpg no i elektryki chyba jeszcze bardziej niebezpieczne i mniej przewidywalne od benzyniaków z gazem. Ludzi jest za dużo? No i ile węgla do tego trzeba spalić aby naładować takiego elektryka plus utylizacja takiej baterii.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!