Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Podjąłem się Naprawy i uruchomienia Skomplikowanego Systemu "balansowania" ogromnego Statku CargoFormularz do zgłoszenia naprawy urządzenia: https://tiny.pl/r5mgg
🔥 Promocje z okazji powrotu do szkoły na Komputronik.pl: https://ktr.fan/bts2022
🤯 Zgarnij monitor lub akcesoria za 1 zł: https://ktr.fan/z-luzem-zyskasz
💻 Laptopy i komputery HP nawet 900 zł taniej: https://ktr.fan/promocja-hp
➡ 50 rat i przez 3 miesiące nie płacisz: https://ktr.fan/raty-odroczone

Urządzenie zostanie przyjęte w serwisie z którym ściśle współpracuję, część z tych napraw trafi na kanał YT.
Aby móc swobodnie tworzyć treści na YT, przeniosłem obsługę klienta i część napraw do partnerskiego serwisu.
——————————————————————————————————————————————————- Naprawa sprzętu audio, oświetlenia scenicznego i instrumentów klaw: https://tiny.pl/r5mtn
——————————————————————————————————————————————————-
INFORMACJE O MNIE:
Wchodźcie na moją grupę Facebookową „Naprawa Laptopów i sprzętu Apple – grupa wsparcia technicznego” aby otrzymać wsparcie https://tiny.pl/7rhjp

drako4service@gmail.com – preferowany kontakt do mnie w celu biznesowym.
PATRONITE: https://patronite.pl/rakowiecki
Instagram: https://www.instagram.com/srubokret_i_spolka/
——————————————————————————————————————————————————-
SPRZĘT NA KTÓRYM PRACUJĘ:
– stacja bazowa lutownicy kolbowej + szczypce: https://tiny.pl/r5mr9
– kolba: https://tiny.pl/r5m98
– grot cienki SMD: https://tiny.pl/r5m93
– grot gruby SMD: https://tiny.pl/r5mwg
– grot minifala: https://tiny.pl/r5mw9
– grot do zdejmowania KBC: https://tiny.pl/r5mwc
– grot do BGA szeroki: https://tiny.pl/r5mw5
– szczypce: https://tiny.pl/r5mw1
– Hot Air na którym pracuję: https://tiny.pl/r5mw2
– Hot Air który polecam ze względu na cenę/jakość: https://tiny.pl/r5mcq
– automat. czyścik grotów: https://tiny.pl/r5mcn
– multimetr: https://tiny.pl/r5mcz
– rozlutownica https://tiny.pl/r59vt
– precyzyjny miernik LCR https://www.lcrresearch.com/product-page/lcr-pro1-plus

– stół warsztatowy: https://tiny.pl/9lf4t
– fotel biurowy „Shine”: https://tiny.pl/9lf49
– stabilny regał: https://tiny.pl/9lf4f

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

25 thoughts on “Podjąłem się Naprawy i uruchomienia Skomplikowanego Systemu "balansowania" ogromnego Statku Cargo

  1. Nie rozumiem NICZEGO o czym mówisz i co robisz na swoich filmach a ogladam Cie od dłuższego czasu, to świadczy tylko o jakości prowadzenia tego kanału, że potrafisz zaciekawić tym co robisz

  2. Bardzo mi się podoba twoja pasja i zaangażowanie do naprawy a jak coś zrobisz i uda to po prostu naprawić i działa to jesteś mega zadowolony że rozgryzłeś coś i po prostu doprowadziło cię to do zwycięstwa nad danym problemem. No jestem naprawdę pełen podziwu i trzymam kciuki dla ciebie. Wiem, że masz dużo pracy, może gdyby takich ludzi było więcej, a nie zwykłych wymieniaczy tylko tych którzy naprawiają dane konkretne elementy i znali się na danej rzeczy nie tylko zarobkowo ale i z zamiłowania, pasji no to byłbym mega szczęśliwy mieszkając w Polsce i mając dostęp do takiego rynku, w którym funkcjonowałaby większość ludzi o tego typu talentach i podejściu do pracy. Pozdrawiam.
    Ps. Pisząc to obejrzałem po raz pierwszy dwa z twoich filmików

  3. Stycznik Pięknie zrajrany, dziwię się że nie doszli do tego problemu wcześniej. U mnie w pracy gdzie mamy maszyny przemysłowe które pracują 24/7 taki przegląd styczników większej mocy jest przeprowadzany raz na miesiąc lub raz na 2 miesiące (jeżeli harmonogram konserwacji nie pozwoli by w danym miesiącu były przeglądnięte)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!