Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Toyota hybryda – co warto wiedzieć o samochodach z silnikiem hybrydowym? | Toyota Insider NewsCo to jest hybryda w samochodzie? O tym, jak są skonstruowane i jak działają samochody hybrydowe Toyoty, dowiesz się z tego krótkiego filmu.
Zasada działania hybrydy opiera się na połączeniu silnika spalinowego i elektrycznego, a całość sterowana jest za pomocą zaawansowanej inteligentnej elektroniki. Ekspert wyjaśnia największe zalety samochodów hybrydowych: bardzo niskie spalanie, oszczędność, cichą, dynamiczną i płynną pracę oraz znaczne ograniczenie emisji spalin. Hybrydy Toyoty ponad 50% czasu jazdy w mieście pokonują na silniku elektrycznym, co ma wymierny wpływ na ograniczenie emisji CO2.

Ekspert objaśnia, jak na co dzień użytkować i jak tankować auto hybrydowe. Obala największe mity o silnikach hybrydy, w tym te o ładowaniu z gniazdka elektrycznego i tankowaniu specjalną benzyną. Pokazuje konstrukcję wewnętrzną auta i omawia sposób, jak uruchomić i prowadzić samochód z napędem hybrydowym.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu EV Mode i dostępnych trybach jazdy (Normal, Eco, Sport) oraz sposobach wykorzystania obu napędów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:
https://www.toyota.pl/nowe-samochody/hybrydowe


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Facebook:
https://www.facebook.com/ToyotaPolska
Instagram:
https://www.instagram.com/toyota.polska
https://www.instagram.com/robert.mularczyk/
LinkedIn:
https://pl.linkedin.com/company/toyota-motor-poland

WWW:
https://www.toyota.pl/

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!