Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Serwis Automatycznych Skrzyń OD ZAPLECZA! Tego nie zobaczysz w telewizji! Musisz to sam zobaczyć! :)

Dzisiaj możecie zobaczyć co kryje się za drzwiami warsztatu gdzie regenerujecie Automatyczną skrzynie biegów bo zazwyczaj możemy zobaczyć tylko biuro a w tym odcinku udało mi się pokazać wam nieco więcej, właściciel zdradza kilka ciekawostek, odpowiada na wasze pytania zadawane na społeczności i wiele innych!! Więc kto nowy to można zostawić Subika bo już nie dużo zostało do 50k! I wbijajcie też na moje fanpage jak i na Ten serwis w lisich kątach! Linki macie poniżej!!

Lisie kąty Facebook–) https://www.facebook.com/gronek.maciej

lisie kąty Youtube-) https://www.youtube.com/channel/UCjJSACpVJdfqlkbN9u5omFQ

Piter Facebook–) https://www.facebook.com/Piter-Zr%C3%B3btosam-116530503050438

Piter Instagram–) https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fpitterrxx%2F%3Fhl%3Dpl%26fbclid%3DIwAR1QX8mPfDuEUDF9oJFP5fEnDajOclc64DkeQ9TMwCd0a9fpoRbaxEu5PiI&h=AT3dC4KEJA9C8arxFxbrODPusdQMYj_YzgqsV_jTBp50dbEm4bw6s5366nr7qcy7BH-mxiueFIGbngo8-bOrTE2t-1u60YVJiQ6RqtNxv_cigJQ-3t4R6fsBfz0FwxYBRUo

TikTok Piter–) piterzrobtosamyoutube

Instagram lisie kąty –) wymiana_skrzyni_biegow_pl

👊 SUBSKRYBUJ ORAZ KLIKNIJ 🔔 ► https://www.youtube.com/channel/UCKqNJB1rwIGiVAAWX_dA8rA

💎 WSPIERAJ MÓJ KANAŁ I BĄDŹ W LEPSZYM KONTAKCIE ► https://patronite.pl/PiterZrobToSam

👍🏻 FACEBOOK ► https://www.facebook.com/Piter-Zr%C3%B3btosam-116530503050438/

Potrzebujesz pomocy z autem? Nie jesteś pewny zakupu samochodu? Chcesz sprzedać samochód?
Dołącz do naszej grupy gdzie jest nas na ten moment 250 osób! Możesz to zrobić, wspierając mnie na patronite
https://patronite.pl/PiterZrobToSam

Korzyści ze wspierania kanału:
✅ Moją pomoc poprzez kontakt telefoniczny i również na grupie
✅ Wgląd na to jakimi auta sprzedaje do Polski i wiele wiele innych!
I wiele innych wejdź w link na Patronite i SPRAWDŹ SAM ! 😁

Wsparcie przez normalny przelew (też dodaje do grupy i pomagam JUŻ OD 5zł!!) :
PL – 45 1160 2202 0000 0004 8293 8162
DE – DE89280501000092360007

👩‍💻 Montaż – https://www.youtube.com/user/hastoklai

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych świadczony przez certyfikowany personel przy użyciu specjalistycznych maszyn. Umów się na wizytę w serwisie Electric Cars, aby jak najszybciej sprawdzić swój pojazd. Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja wysokonapięciowych akumulatorów hybrydowych oraz naprawy pojazdów elektrycznych. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Warszawie, która specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów hybrydowych i ciężarowych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w konserwacji i naprawie pojazdów hybrydowych i elektrycznych w naszym sklepie. Diagnostyka i programowanie to obszary, w których mamy duże doświadczenie i wiedzę. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego, który przyjeżdża bezpośrednio do klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym mechanikiem, który znajduje się w Warszawie. Ochota, mechanik. Mechanik z Białołęki. Mechanik w Śródmieściu sympatyczny i pomocny mechanik Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa wszelkich usterek elektrycznych, zdalna diagnostyka Tesli, Toyoty, BMW, Mercedesa, Audi. Od 2018 roku oferujemy naszym klientom w Warszawie możliwość wynajmu pojazdów hybrydowych i elektrycznych poprzez naszą działalność. W tym czasie przeprowadziliśmy z powodzeniem setki napraw pojazdów wyprodukowanych przez Teslę, BMW, AUDI, TOYOTĘ, VW. Jesteśmy ekspertami w diagnostyce i programowaniu komputerowym samochodów hybrydowych i elektrycznych. Wykonujemy również naprawy instalacji wysokiego napięcia, takie jak obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Opracowywanie programów komputerowych do pojazdów elektrycznych. Samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie niż samochody tradycyjne, wynika z badania serwisowania samochodów elektrycznych przeprowadzonego przez naszą firmę, która wywodzi się z branży napraw samochodowych i koncentruje się na serwisowaniu samochodów elektrycznych. Koszt szkód wahał się od średnio 1500 zł do 12 000 zł o 10%. więcej niż w przypadku aut benzynowych i nawet o pięćdziesiąt procent więcej niż hybrydy typu plug-in.
Programowanie USA-UE dla systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania, a także dostosowywanie systemów ładowania USA-UE. Oprócz serwisowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych, serwisujemy najnowocześniejszą elektronikę z różnych branż. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie poszczególnych podzespołów, co skutkuje ceną stanowiącą ułamek tego, ile kosztowałaby naprawa całego modułu. Aby dobrze wykonać naprawę, niezbędne jest wyposażenie naszego warsztatu w specjalistyczny sprzęt zarówno do naprawy, jak i pomiaru. Nawet najtrudniejsze sytuacje nie są w stanie sprostać wysoko wykwalifikowanemu personelowi, którym dysponujemy. Certyfikowani ludzie i specjalistyczny sprzęt obsługują samochody elektryczne. Umów się na przegląd samochodu w Electric Cars tak szybko, jak to możliwe. Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja i konserwacja akumulatorów samochodów elektrycznych. Warszawska firma specjalizująca się w naprawach pojazdów hybrydowych i ciężarowych. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie samochodów hybrydowych i elektrycznych. Jesteśmy biegli w diagnostyce i programowaniu. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego. warszawski mechanik. Mechanik Ochoty. Mechanik firmy Serwis Samochodów Technik Śródmieścia, miły i pomocny Bielany. Mechanika Praga-Pónoc.

Diagnostyka, Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi zdalna diagnostyka. Od 2018 roku wynajmujemy samochody hybrydowe i elektryczne w Warszawie. W tym czasie naprawiliśmy setki samochodów Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA i VW. Specjalizujemy się w diagnostyce i programowaniu komputerów Hybrydowych i Elektrycznych Samochodów. Nasza organizacja zajmuje się naprawą układów wysokiego napięcia takich jak rezystancja izolacji, akumulatory, silniki elektryczne (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Rozwój oprogramowania pojazdów elektrycznych. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez naszą organizację skupiającą się na naprawach samochodów, samochody elektryczne są droższe w naprawie niż samochody standardowe. Koszty szkód wyniosły od 1500 zł do 12 000 zł, o 10% więcej niż samochody z silnikiem benzynowym io 50% więcej niż hybrydy typu plug-in.
Dostosowanie systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania w USA i UE. Zajmujemy się również najnowocześniejszą elektroniką wielu firm. Naprawy poszczególnych podzespołów stanowią ułamek kosztów naprawy całego modułu. Nasz warsztat do efektywnej pracy potrzebuje specjalistycznego sprzętu naprawczego i pomiarowego. Nasz doświadczony personel poradzi sobie z każdym problemem.

37 thoughts on “Serwis Automatycznych Skrzyń OD ZAPLECZA! Tego nie zobaczysz w telewizji! Musisz to sam zobaczyć! :)

 1. Witam. Oglądam z ciekawością, ale chętnie usłyszałbym coś na temat asb AL4. Citroen Xsara 1.6i rok 1999. Przebieg 160tyś. Wymieniałem olej metodą statyczną. Czy konieczny jest reset licznika asb? Problemem jest zapalanie się różnych kontrolek PRND gdy temp otoczenia latem przekracza 25-30stopni. Pozdrawiam

 2. Stare automaty robily nawet po 800tys.km przy dobrym serwisie i regularnych wymianavh oleju.Potem je zaczeli ulepszac bo za wolne ,bo za malo biegow no i zjebali.Teraz gowna sie sypia przy 150 tys .km.!,ale sa szybkie i maja 7 biegow.Naprawa kosztuje krocie a nowet polowe wartosci auta.I jeszcze barany oleju nie wymieniaja w skrzyni bo serwis mowi ze dozywotni.W Niemczech zaden baran nie wymienia oleju w skrzyni ,i robia wielkie galy jak mowisz ze trzeba.Zreszta w Niemczech te samochody tanie na export to sa po brudasach co do silnika leja olej rzepakowy raz na 5 lat.Amen.

 3. Witam Piter, mówiłeś aby zadawać pytania więc mam jedno odnośnie skrzyni Powershift ( pierwsza generacja ) jak w tym materiale, mowa o filtrze wewnętrznym aby go wymienić to trzeba rozpołowić skrzynię ale ostatnio słyszałem że Automatyczni wymieniają bez rozbierania skrzyni tylko wyjmują mechatronikę i wymieniają filtr wszystko to robią na aucie, gdzie leży prawda ??? czy możesz to sprecyzować.Dzięki za odp.

 4. Jeżeli chodzi o skrzynię z Nissana, to coś w tym jest.
  Kiedyś miałem Almerę N16 z manualną 5 biegową.
  W ciągu pięciu lat 2 razy wymieniane łożyska w skrzyni biegów.
  Podobno temat dobrze znany w środowisku.

 5. SKRZYNIA BIEGÓW AUTOMAT KTÓRY MOŻNA ZASTĄPIĆ MANUALEM JEST 100 RAZY SKOMPLIKOWANA JAK SAM SILNIK BEZ KTÓREGO JAZDY NIE MA , ISTNA PÓŁAPKA DLA LUDZI WYGODNYCH , NIGDY AUTOMATU

 6. Chciałem podpytać znawcy – co sądzi o skrzyniach DSG 7 z Audi/VW 2.0 TDI/TSI ? Skrzynia ma mokre sprzęgła i jeden obieg olejowy na sprzęgła i mechatronikę. Były już naprawy takiej ?

 7. Ciekawy jestem jaką ma opinię o skrzyni w corolli verso z 2002.
  Musiałem dolać trochę oleju, po wymianie półosi. Nie wymieniałem, bo mnie przestraszył kolega, że po wymianie skrzynia może mi paść.

 8. Jakie macie ogólnie zdanie (obiektywne) o 6dct450?? Po tych wszystkich filmach mam obawy o skrzynke mojego Foxa. Chociaż dbam i regularnie zmieniam olej co max 16-18K ,bądź sezon. Dodam , że zalewam oryginalnym olejem z serwisu Vw od dsg. Stronic to ten sam olej , tylko zmienili kolor i cene x2 😛 😉

 9. Niestety serwis ASB Lisie Kąty dokonuje napraw nienależycie. Sprawność sterownika skrzyni biegów (mechatroniki) DSG po serwisie pogorszyła się. Skrzynia przechodzi w tryb awaryjny. Po drugiej naprawie sterownika skrzyni DSG serwis udał się na 20sto dniowy urlop zostawiając mnie z problemem niesprawnej skrzyni. "Zapraszamy jak wrócimy z urlopu".

Dodaj komentarz

Zadzwoń!