Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

FORD RANGER WILDTRAK samochód elektryczny dla dzieci, RECENZJA, OPIS, OPINIA, czy warto wydać hajs?

W filmie tym w skrócie opowiadam na temat auta elektrycznego FORD RANGER WILDTRAK, model dwu osobowy – terenowy.
Ważne przy poszukiwaniu przez rodzica: Jest to model z light-barami (świecące światła LED nad głową dziecka, nie atrapy).

Dla tych którym nie chce się oglądać:
TL:DW: warto to kupić, ale należy zwrócić uwagę na BEZPIECZEŃSTWO – a raczej po prostu pogodzić się z jego brakiem i uważać przy eksploatacji. Nie wiem na 100% czy jest sens przepłacać akurat za ten model, może warto rozejrzeć się za tańszymi. W ogólnym rozrachunku dziecko nie zauważy różnicy czy to jest auto za 1,5, czy 0,5 kafla.

Zabawka ta JEST fajna. Jako ojciec możesz sobie posterować samemu (bez dzieciaka), pobawić się trochę jak autkiem zdalnie sterowanym, ale w nieco większej skali 🙂

Ładowanie: 8h
Czas pracy: 1h (choć tu bywa różnie, czasem jeśli śmigasz wolno czas ten może być dłuższy)

Zalety:
– ogólny wizualny wygląd
– obszycie siedzeń
– ledy przód / lightbar (w nocy wygląda super!)
– „amortyzator” (ale tylko TYLNA oś)

Wady:
– badziewny pilot do bezprzewodowego sterowania
– radyjko grające w autku owszem jest, ale kiepskie w obsłudze
– sterowanie przez dziecko 0-1, czyli stop lub pełna prędkość, bez możliwości ustalenia przez rodzica innego zakresu pracy
– poziom naładowania sprawdzisz poprzez napięcie wyświetlane na radyjku w V (to ile voltów jest dobrze a ile źle? – w instrukcji dealera zero info w ogóle o woltomierzu 🙂

Ot, zabawka weekendowa. Istnieje spore ryzyko (graniczące z pewnością), że dziecko znudzi się autem szybciej niż Wy 🙂

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

11 thoughts on “FORD RANGER WILDTRAK samochód elektryczny dla dzieci, RECENZJA, OPIS, OPINIA, czy warto wydać hajs?

  1. Mieliśmy taki kupić dla naszych smyków ,ale po tej recenzji będziemy szukać innego .Dzięki za info ..Gdyby nie to ,kupilibyśmy ten bubel .. Ktoś może doradzi jaki jest najlepszy możliwie w tej samej cenie ,plisss .. ?

  2. Wystarczy odłączyć jedna kostkę i podłączasz biegi i pedał gazu. Przynajmniej u mnie tak jest w clashu buggy. Nie dziwię się że dziecko nie chce tym fordem jeździć jak to ledwo co ruusza. Było trzeba dopłacić i kupić Clash

  3. Dzisiaj zmontowałem i uruchomiłem takie autko. Moje zamiast standardowego radia ma wyświetlacz dotykowy, który niestety dotykowy jest tylko z nazwy, ponieważ sterowanie przez dotyk nie za bardzo działa. Poza tym potwierdzam wszystkie przedstawione wady, zwłaszcza dotyczące bezpieczeństwa, czy właściwie jego braku. Najbardziej irytujący jest brak możliwości ograniczenia prędkości, gdy dziecko samo kieruje i konieczność trzymania przycisku STOP na pilocie, gdy chcemy awaryjnie zatrzymać autko. W poprzednim kilkukrotnie tańszym aucie wystarczyło nacisnąć ten przycisk tylko raz, a ruszało ono dopiero po zwolnieniu blokady przez ponowne wciśnięcie hamulca na pilocie. Sterując pilotem ciężko ustalić jaką mamy wybraną prędkość, bo zamiast świecenia jednej, dwóch lub trzech diód, migają wszystkie naraz z różną częstotliwością. Ta kwestia również lepiej była rozwiązana w tańszym poprzedniku. Rozczarował mnie też napęd – niby 4×4 i mocne silniczki, a nie radzi sobie w terenie lepiej niż samochodzik z dwoma silnikami 30W. Reasumując spodziewałem się czegoś lepszego za niemalże 2k i szkoda, że na tę recenzję nie trafiłem wcześniej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!