Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Opel Ampera – Elektryczny, a jednak w pełni użyteczny (TEST Tygodnika Auto Świat)

Przewiezie 4 osoby i ma zasięg blisko 500 km: oto Opel Ampera — samochód elektryczny, którego można używać bez żadnej dodatkowej infrastruktury.

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych świadczony przez certyfikowany personel przy użyciu specjalistycznych maszyn. Umów się na wizytę w serwisie Electric Cars, aby jak najszybciej sprawdzić swój pojazd. Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja wysokonapięciowych akumulatorów hybrydowych oraz naprawy pojazdów elektrycznych. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Warszawie, która specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów hybrydowych i ciężarowych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w konserwacji i naprawie pojazdów hybrydowych i elektrycznych w naszym sklepie. Diagnostyka i programowanie to obszary, w których mamy duże doświadczenie i wiedzę. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego, który przyjeżdża bezpośrednio do klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym mechanikiem, który znajduje się w Warszawie. Ochota, mechanik. Mechanik z Białołęki. Mechanik w Śródmieściu sympatyczny i pomocny mechanik Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa wszelkich usterek elektrycznych, zdalna diagnostyka Tesli, Toyoty, BMW, Mercedesa, Audi. Od 2018 roku oferujemy naszym klientom w Warszawie możliwość wynajmu pojazdów hybrydowych i elektrycznych poprzez naszą działalność. W tym czasie przeprowadziliśmy z powodzeniem setki napraw pojazdów wyprodukowanych przez Teslę, BMW, AUDI, TOYOTĘ, VW. Jesteśmy ekspertami w diagnostyce i programowaniu komputerowym samochodów hybrydowych i elektrycznych. Wykonujemy również naprawy instalacji wysokiego napięcia, takie jak obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Opracowywanie programów komputerowych do pojazdów elektrycznych. Samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie niż samochody tradycyjne, wynika z badania serwisowania samochodów elektrycznych przeprowadzonego przez naszą firmę, która wywodzi się z branży napraw samochodowych i koncentruje się na serwisowaniu samochodów elektrycznych. Koszt szkód wahał się od średnio 1500 zł do 12 000 zł o 10%. więcej niż w przypadku aut benzynowych i nawet o pięćdziesiąt procent więcej niż hybrydy typu plug-in.
Programowanie USA-UE dla systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania, a także dostosowywanie systemów ładowania USA-UE. Oprócz serwisowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych, serwisujemy najnowocześniejszą elektronikę z różnych branż. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie poszczególnych podzespołów, co skutkuje ceną stanowiącą ułamek tego, ile kosztowałaby naprawa całego modułu. Aby dobrze wykonać naprawę, niezbędne jest wyposażenie naszego warsztatu w specjalistyczny sprzęt zarówno do naprawy, jak i pomiaru. Nawet najtrudniejsze sytuacje nie są w stanie sprostać wysoko wykwalifikowanemu personelowi, którym dysponujemy. Certyfikowani ludzie i specjalistyczny sprzęt obsługują samochody elektryczne. Umów się na przegląd samochodu w Electric Cars tak szybko, jak to możliwe. Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja i konserwacja akumulatorów samochodów elektrycznych. Warszawska firma specjalizująca się w naprawach pojazdów hybrydowych i ciężarowych. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie samochodów hybrydowych i elektrycznych. Jesteśmy biegli w diagnostyce i programowaniu. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego. warszawski mechanik. Mechanik Ochoty. Mechanik firmy Serwis Samochodów Technik Śródmieścia, miły i pomocny Bielany. Mechanika Praga-Pónoc.

Diagnostyka, Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi zdalna diagnostyka. Od 2018 roku wynajmujemy samochody hybrydowe i elektryczne w Warszawie. W tym czasie naprawiliśmy setki samochodów Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA i VW. Specjalizujemy się w diagnostyce i programowaniu komputerów Hybrydowych i Elektrycznych Samochodów. Nasza organizacja zajmuje się naprawą układów wysokiego napięcia takich jak rezystancja izolacji, akumulatory, silniki elektryczne (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Rozwój oprogramowania pojazdów elektrycznych. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez naszą organizację skupiającą się na naprawach samochodów, samochody elektryczne są droższe w naprawie niż samochody standardowe. Koszty szkód wyniosły od 1500 zł do 12 000 zł, o 10% więcej niż samochody z silnikiem benzynowym io 50% więcej niż hybrydy typu plug-in.
Dostosowanie systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania w USA i UE. Zajmujemy się również najnowocześniejszą elektroniką wielu firm. Naprawy poszczególnych podzespołów stanowią ułamek kosztów naprawy całego modułu. Nasz warsztat do efektywnej pracy potrzebuje specjalistycznego sprzętu naprawczego i pomiarowego. Nasz doświadczony personel poradzi sobie z każdym problemem.

28 thoughts on “Opel Ampera – Elektryczny, a jednak w pełni użyteczny (TEST Tygodnika Auto Świat)

 1. Lepiej kupic pelnowartosciowe auto elektryczne niz takie 2 w jednym. Silnik w aucie jest czyli exploatacja i awarie nie odpadają a dochodZi bateria z komicznie malym zasięgiem biorac pod uwagę no tesle czy nawet e-golfa bmw i3, no slabo. Kwestia grzania baterii i ograniczonej predkosci? przeciez to pionierskie problemy tesli 8 lat do tylu. Poprostu koncerny motoryzacyjne w europie sa na chwile obecna zacofane w tej kwestii bo przespaly kwestie aut elektrycznych liczac ze to nie przejdzie.

 2. Pełnego elektryka na pewno nie kupiłabym, bo są niefunkcjonalne i na bardzo krótkie zasięgi. Gdybym miała codziennie je ładować, to wolałabym je pociąć na żyletki. Natomiast przełomem będą hybrydy, zasilane wodorem i o takim aucie można by było już pomyśleć, bo nie da się "chrzcić" wodoru, jak w przypadku benzyny czy ropy, dolewając jakiś syf do paliwa, który niszczy układ napędowy. Trochę szkoda, że te auta, ze względu na krótką żywotność, nigdy nie wejdą na rynek wtórny, bo nie każdego stać na auto z salonu, a właściwie, większości nie stać na nowe auto, a wymaga się od nas, żebyśmy jeździli ekologicznymi samochodami, które kosztują 2 roczne pensje wielu z nas, nie mówiąc już o tym, że rachunki za prąd radykalnie wzrosną, jeśli ktoś chciałby ładować samochód w domu.

 3. ?,,Pierdolisz ze spala 1-6 Litra benzyny , a PRĄD to Kurwa za darmo ????''
  A czego pan się spodziewa przy masie 1,7 t,
  dlaczego usiłuje i
  co się panu nie zgadza ?
  Prezenter mówi rzeczowo i
  w nie twierdzi
  Czy zasadniczą cechą motoroweru,
  jest napędzanie go z mięśni
  a komlementarnym 86 konnym silnikiem benzynowym pojazdu elektrycznego?
  Przy 150 konnym samochodzie elektrycznym ,
  wyposażonym w subsydiarny silnik spalinowy,
  owe 1.6 litra benzyny to nie jest to samo co przeciętna
  wartość eksploatacyjna spalania/100km
  jak np. zawarta w ofercie pojazdu benzynowego.

 4. 40-80km ale gówno obczajcie przyjedziesz do mnie teraz dzwoni laska do kolesia czekaj jeszczce mi zo9stało 3.5 godziny ladowania ale do mnie jest 100km to lepszy bedzie pociąg

Dodaj komentarz

Zadzwoń!