Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Używana hybryda- czy to się opłacaNa tym kanale postaram się odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące samochodów hybrydowych:
1. Czy warto kupić samochód hybrydowy?
2. Czy warto kupić używany samochód hybrydowych?
3. Czy samochód hybrydowy jest ekonomiczny w każdych warunkach pogodowych i na każdej trasie?

Przeprowadzać będziemy testy w różnych warunkach i sytuacjach.

Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj odpowiedź również i na wasze pytania.

Zapraszam do subskrypcji.

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

29 thoughts on “Używana hybryda- czy to się opłaca

 1. Miałeś powiedzieć czy używaną hybrydę się opłaca kupić czyli czy akumulatory były do wymiany czy może jakieś inne części były zużyte, itp.
  A Ty opowiadasz czy auto jest ekonomiczne i opowiadasz o wyposażeniu 🙁
  Od nowości tego auta wyposażenie się chyba nie zmieniło 🤭
  I nadal nie wiem czy używaną hybrydę warto kupić 😒

 2. To są jakieś kpiny a tytuł wprowadza w błąd!. Na samym końcu filmu po 13 minutach przynudzania facet mówi, żeby się dowiedzieć czy hybryda się opłaca zaprasza do subskrypcji…

 3. Tragedia. Niczego się nie dowiedziałem a na pytanie z tytułu filmu odpowiedzi nadal brak. Dramatycznie nudny ton, za cicho a muzyka przeszkadza. Wez się do innej roboty. Może trawy nakos

 4. Chłopie pierdolisz tak i wodę lejesz, że powinieneś utopić się w tym Aurisie. Masakra. Opowiadasz jakbyś trzymał stolec w d…. Gdzieś tam dzwoni, tylko nie wiadomo w którym kościele.
  Dyskwalifikującą rzeczą jest to, że Auris nie jest rodowitym japończykiem, a to spora różnica.

 5. Czytam słucham i oglądam bo za kilka dni chyba też kupię to auto. Co do nawigacji-obadaj na aliexpress moduły 2DIN dedykowane do tego samochodu. Są różne wersje pod względem pamięci ROM i RAM. Procesory jakieś potężne więc wszystko śmiga jak nowoczesne smartfony a system Android umożliwia zainstalowanie jakiejkolwiek aplikacji multimedialnej czy nawigacyjnej. Wrzuca się google maps czy "witaminizowaną" AutoMapę i masz najnowsze mapy za free.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!