Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

NAPRAWIAMY WASZE HULAJNOGI ELEKTRYCZNE – PRACA W SERWISIE TECHLIFE | DO ROBOTYZawód przyszłości – serwisant pojazdów elektrycznych, właśnie o tym będzie dzisiejszy odcinek. Wybrałem się do serwisu hulajnóg elektrycznych Techlife, aby sprawdzić jak wygląda praca przy naprawie i serwisie hulajnóg, oraz ile można na tym zarobić.

Podziękowania dla firmy TECHLIFE za pomoc w realizacji materiału – https://techlife.pl/

#hulajnogielektryczne #serwis #naprawa

Subskrybuj Do Roboty: https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw?sub_confirmation=1

A jeśli chcecie zobaczyć backstage nagrań kolejnych odcinków wbijajcie na instagram https://www.instagram.com/onkaczmarczyk

Współpraca komercyjna: wspolpraca@doroboty.tv

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

50 thoughts on “NAPRAWIAMY WASZE HULAJNOGI ELEKTRYCZNE – PRACA W SERWISIE TECHLIFE | DO ROBOTY

 1. Zobaczymy jutro jak mi pyknie tez mam technikum elektroniczne i mechanik z powołania zobaczymy ale coś mi śmierdzi sterownikiem silnika :/ wiecie może co to za kod E2 i E7 w jakimś Chińczyku No name

 2. 2:37 – dlaczego uciąłeś jego wypowiedz, chciał chłop odpowiedzieć na pytanie co sie najczęściej psuje a tych zrobiłeś CUT i sie nie dowiedzieliśmy :// kto na to wpadł by tak ciachać wartościowe wypowiedzi?!?!

 3. Ja mam pytanie do serwisu…:) z racji tego ze hulajnoga musi nieraz ostro znosic rozne wyboje na drogach itp to co uwazacie za lepsze w takim aku? Zgrzewy dobra zgrzewarka czy jednak polutowanie?

 4. Cześć, zrobiłem moda w xiaomi scooter 3 i mam błąd 42, nie mogę połączyć hulajnogi z telefonem przez bluetooth. Dodam że telefon widzi hulajnogę na bluetooth i w aplikacjach. Ktoś wie jak można to ogarnąć?

 5. Moje uszanowanie..
  Wypowiem się jako inż elektroniki z lat 90 tych kiedys uczyli myślenia i kreatywności studia były ciężkie i nie łatwo było skończyc
  – dzis na studia są zapisy czasem gość p-raktyk ma większa wiedzę niz absolwent ..
  Gość po automatyce powinien mieć pojęcie takie że zagina servisanta a tu na odwrót .(na studia powinno iść się z pasji do przyszłego zawodu)
  -strach pomysleć iść do takiego znachora z tytułem lek.(takie to dzis kształcenie )

 6. Jaka hulajnoga? Ktoś się na tym odpycha nogą? To taki skuter, pojazd elektryczny….. Tylko tak wygląda ale TO NIE JEST hulajnoga. Hulajnoga to ruch, praca mięśni. A to jest "stoidełko" dla leni. Pozdrawiam użytkowników prawdziwych hulajnóg.

 7. To gówno powinno być zabronione do jazdy po ulicach. Nie dość że społeczeństwo robi się otyłe i fatalnie wysportowane To Tera jesCze będą jeździć na tum gówniecpid same drzwi od małolata i tak samo drugie dziadostwo to elektryczne rowery. Kiedyś malolaci albo jeździli na rowerze pedałując czyli to był jakiś ruch a jak nie to z autobusu przynajmniej ileś metrów szli z buta a teraz co wszystko pod same drzwi i rosną nam antysportowe lenie które być może nigdy nie doświadczona tego jak dobrze wpływa na człowieka wysiłek fizyczny. Zdecydowanie powinni być dozwolone od lat 18nastu tak jak prawo jazdy. Wszydyko co napędzane silnikiem nie ważne jakim.

 8. Końcówka najlepsza 😂👍
  Prosimy przy każdym odcinku na koniec dodawanie "wpadek" podczas kręcenia odcinka.
  Przyjemnie i śmiesznie się patrzy na to oraz zakończenie odcinka kończy się z uśmiechem na twarzy 😊

  Pozdro! 😉👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!