Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

UTOPIONA HYBRYDA, TOYOTA YARIS PO POWODZI. JAK STRACIĆ 50 TYS. ZŁ / FLOODED CAR@Okazja za Rogiem
Materiał pokazuje jak wygląda auto bezpośrednio po powodzi i co robią z nim handlarze żeby sprzedać je jako bezwypadkowe/bezszkodowe. Prezentowana Toyota Yaris Hybrid przywracana jest do stanu umożliwiającego sprzedaż. Co trzeba zrobić żeby auto wyciągnięte z powodzi sprzedać i zarobić pieniądze? – odpowiedź znajdziesz w filmie.

The material shows what the car looks like immediately after the flood and what traders do with it to sell it as accident-free/damage-free. The Toyota Yaris Hybrid is being restored to a salable condition. What do you have to do to sell a car taken out of the flood and earn money? – you will find the answer in the video.

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

35 thoughts on “UTOPIONA HYBRYDA, TOYOTA YARIS PO POWODZI. JAK STRACIĆ 50 TYS. ZŁ / FLOODED CAR

  1. jasne każdą patologię takich ludzi sprzedających takie wraki można sobie wytłumaczyć sytuacją w naszym pięknym imperium… takich to do dołu z wapnem i nic więcej… co za patologia…

  2. Dawno temu mój ówczesny szef sprowadził trzy dostawcze Fordy Courier po powodzi. Liczył na fantastyczny interes. Auta nie miały jeszcze dwóch lat. Rwaliśmy wszystko do gołej blachy. Wiader ze szlamem nikt nawet nie próbował liczyć, wykładziny, tapicerka prane wielokrotnie jednak zapachu do końca nie udało się pozbyć… W końcu auta złożyliśmy… żyły swoim życiem raz przejechał 600km bez awarii, raz na dystansie 30km potrafił kilka razy się zepsuć

  3. Nie robimy chętnie ale robimy 😂😂 Tzn. że uczestniczą w tym oszukańczym łańcuchu nabijania kupującego taki samochód w przysłowiową butelkę. Taki samochód nie powinien wogole opuścić kraju w którym był zezłomowany. Najgorsze jest to że w tym procederze biorą równie udział firmy ubezpieczeniowe. Pozdrawiam z Niemiec.

  4. Sam prowadze auto detailing i w życiu bym nie wziął takiej roboty co ten gość gada za 250zl. Nie wiem czy za 1000zl bym to robił. A tak na marginesie to aż się wierzyć nie chce…

  5. Topielec topielcowi nie równy. Widziałem wiele we Francji i to była tragedia. Tyle błota i szlamu że szok. Z ameryki widziałem kilka i ja nie wiem jak oni je topią ale poza czystą wodą to ja w nich żadnego brudu nie widziałem. Ponoć w stanach jak jest powódź i ludzie topią auta wężem ogrodowym żeby dostać nowe bo ubezpieczenie sprawia że przy dwu letnim aucie zatopionym dostajesz nowe.

  6. Ja świadomie kupiłem topielca, wyglądał jeszcze gorzej jak ten yaris, i jestem zadowolony. Pali jeździ zero problemów. Pierdoli kocopoły ten prowadzący. Standardowo wypierdalasz wszystko ze środka wstawiasz nowe, do tego wiązka, komputery, komforty, skrzynki, i nie ma prawa sie nic dziać. Skoro wszystko jest zrobione tak jak powinno, i w 100% działa to dla czego to jest patologia wg ciebie? Idąc tym tokiem myslenia mozna powiedziec ze kazdy samochod ktory miał wymienione kurwa opony to jest patologia

  7. Ja bym was wszystkich pozamykał oszusty. I to jest następny przykład nie kupować aut w Polsce widzice co robi jeden pajac z drugim ważne że kasa się zgadza. Karma wraca

  8. Autko z usa jak ma salvage title z Pensylwanii i jest, niedużo uszkodzony to w tym kraju ochrona środowiska bawi się w bandytkę i nakłada, olbrzymie kary na tych, co ściągnęli, sobie taki samochód a z unii można zwozić złom bez problemu i ludzi naciągać.

  9. Wystąpił w filmiku Flip i Flap . Wnioskuję z tego filmiku że prowadzi go ktoś nie mający pojęcia o mechanice . Znalazł sobie Flipa niemotę i udają ekspertów. Ludzie nie dajcie sobie prać mózgów takimi filmikami !!! Toyota Yaris w Hybrydzie po zalaniu po dach która w normalnych warunkach jest warta 50tys zł ? W takim stanie żaden handlarz jej nie jest w stanie kupić w Niemczech za pieniądze które opłacało by się przywieźć to coś do PL naprawić i sprzedać jako sprawne auto ( chyba że na części ! ) bo musiał by ją dostać za darmo i jeszcze Niemiec musiałby opłacić transport do Polski a to koszt około 1000 – 3000zł minimum! w zależności kto transportuje i w jaki region kraju ! Taka Toyota popowodziowa z przebiegiem do 150.000km z nie uszkodzonym silnikiem i nie uszkodzoną skrzynią biegów + częściami karoserii oraz zawieszenia jest warta w PL około 20.000zł bo na częściach można zarobić drugie tyle i tylko tyle ! Gość nagrał filmik auta przeznaczonego na części bo z czegoś trzeba żyć a żeby mogły nieroby żyć z filmików muszą ludziom na YouTube kit wciskać .

  10. W życiu bym nie kupił auta od handlarza, a tym samym w komisie. To samo dotyczy reklamujących się obecnie firm co to rzekomo mają w ofercie setki aut, w świetnym stanie i cenach.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!