Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Jak wygląda ładowania samochodu elektrycznego na stacji ładowania | wideo 360 stopniJak się podłącza samochód elektryczny do stacji ładowania? Ile kosztuje takie ładowanie? Oto odpowiedź.

PRZYDATNE LINKI:

Koszt ładowania samochodu elektrycznego na stacji Greenway i w domu: http://elektrowoz.pl/porady/koszt-naladowania-samochodu-elektrycznego-w-domu-i-na-stacjach-ladowania-na-przykladzie-nissana-leafa-2018/
Cennik Greenway i koszty ładowania różnych modeli: http://elektrowoz.pl/ladowarki/koszt-ladowania-samochodu-elektrycznego-na-stacjach-greenway/

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

18 thoughts on “Jak wygląda ładowania samochodu elektrycznego na stacji ładowania | wideo 360 stopni

  1. Już czekam na ten paraliż komunikacyjny, na kolejki do stacji ładowania, te złomowce przepełnione uszkodzonymi elektrykami czekającymi na utylizację, .

  2. … i po godzinie można jechać dalej, do kolejnej stacji ładowania, czyli jakieś 300-350 km. 70 litrów ON tankuję w 3-4 min, uregulowanie +1 min, czyli po 5 min od podjechania do dystrybutora jadę dalej, (no chyba że zatrzymał się autokar z wycieczką szkolną i wszyscy kupują hot-dogi) a kolejne tankowanie za jakieś 1200-1300 km. Nie, jeszcze nie czas na elektryki…

  3. pamiętam jak namawiano do kupowania samochodów z silnikami disla, a jednym z wielu argumentów za, była niska cena ropy, podobnie było z instalacją LPG, a dzisiaj jak jest to szkoda mówić. Zobaczymy jakie będą ceny prądu gdy wyeliminuje się w większości silniki spalinowe i przestanie się dotować elektryki. No i jeszcze jedna uwaga, ponad godzina ładowania, ciekaw jestem zachowania tego pana z filmiku gdyby miał tak stać godzinkę w kolejce do kasy w jakimś sklepie?

  4. z jednej strony fajnie ze buduja sporo nowych punktow ladowania, tylko cena malo atrakcynja. w niemczech mozna taniej ladowac, na przyklad uzywajac karty "einfachstromladen (maingau)" za 0,25€ czyli jakies 1,10 PLN za kWh. I to bez zadnych oplat na miesiac. W greenway zeby zejsc na 1,29 PLN / kWh trzeba placic 99,99 PLN co kazdy miesiac..

  5. No kiedyś to się stanie. Samochody spalinowe zostaną usunięte z użytku. Ale jak na razie, to ta opcja ładowania elektrycznego brzmi smutno. Gdybym chciał jeździć tylko na napędzie elektrycznym, to muszę się zatrzymywać co 200 km i tracić godzinę na ładowanie. Aktualnie nieakceptowalne.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!