Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Hybrydy do 40000zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVRazem z MIO przygotowaliśmy dla Was specjalny rabat na videorejestrator Mio C540. Wpisz kod rabatowy OTOMOTO i ciesz się specjalną zniżką. Limit wynosi tylko 150 sztuk.

💥Wykorzystaj tutaj: http://bit.ly/MIO_C540_TANIEJ

Macie także szanse wygrać videorejestrator firmy MIO. Wygrywa autor najpopularniejszego komentarza tego tygodnia – zapraszamy do sekcji komentarze.

💥Regulamin konkursu: http://bit.ly/Regulamin_MIO_konkurs

Przed Wami następny Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO. Dzisiaj hybrydy. Połączenie silnika spalinowego oraz elektrycznych elementów napędu zapewniają nam niskie spalanie i prostą konstrukcje. Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego samochodu? Tego wszystkiego dowiecie się w filmie. Zapraszamy do oglądania!

00:55 Konkurs MIO
03:34 Toyota Prius
09:04 Lexus RX 400h
13:56 Peugeot 508
19:08 Chevrolet Volt
23:40 Opel Ampera
24:10 Toyota Yaris

🚘 Znajdź omawiane modele na OTOMOTO: http://bit.ly/110_otomoto_hybrydy_40k

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/110_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/110_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#hybrydy#przegladogloszen #otomoto

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych świadczony przez certyfikowany personel przy użyciu specjalistycznych maszyn. Umów się na wizytę w serwisie Electric Cars, aby jak najszybciej sprawdzić swój pojazd. Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja wysokonapięciowych akumulatorów hybrydowych oraz naprawy pojazdów elektrycznych. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Warszawie, która specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów hybrydowych i ciężarowych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w konserwacji i naprawie pojazdów hybrydowych i elektrycznych w naszym sklepie. Diagnostyka i programowanie to obszary, w których mamy duże doświadczenie i wiedzę. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego, który przyjeżdża bezpośrednio do klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym mechanikiem, który znajduje się w Warszawie. Ochota, mechanik. Mechanik z Białołęki. Mechanik w Śródmieściu sympatyczny i pomocny mechanik Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa wszelkich usterek elektrycznych, zdalna diagnostyka Tesli, Toyoty, BMW, Mercedesa, Audi. Od 2018 roku oferujemy naszym klientom w Warszawie możliwość wynajmu pojazdów hybrydowych i elektrycznych poprzez naszą działalność. W tym czasie przeprowadziliśmy z powodzeniem setki napraw pojazdów wyprodukowanych przez Teslę, BMW, AUDI, TOYOTĘ, VW. Jesteśmy ekspertami w diagnostyce i programowaniu komputerowym samochodów hybrydowych i elektrycznych. Wykonujemy również naprawy instalacji wysokiego napięcia, takie jak obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Opracowywanie programów komputerowych do pojazdów elektrycznych. Samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie niż samochody tradycyjne, wynika z badania serwisowania samochodów elektrycznych przeprowadzonego przez naszą firmę, która wywodzi się z branży napraw samochodowych i koncentruje się na serwisowaniu samochodów elektrycznych. Koszt szkód wahał się od średnio 1500 zł do 12 000 zł o 10%. więcej niż w przypadku aut benzynowych i nawet o pięćdziesiąt procent więcej niż hybrydy typu plug-in.
Programowanie USA-UE dla systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania, a także dostosowywanie systemów ładowania USA-UE. Oprócz serwisowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych, serwisujemy najnowocześniejszą elektronikę z różnych branż. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie poszczególnych podzespołów, co skutkuje ceną stanowiącą ułamek tego, ile kosztowałaby naprawa całego modułu. Aby dobrze wykonać naprawę, niezbędne jest wyposażenie naszego warsztatu w specjalistyczny sprzęt zarówno do naprawy, jak i pomiaru. Nawet najtrudniejsze sytuacje nie są w stanie sprostać wysoko wykwalifikowanemu personelowi, którym dysponujemy. Certyfikowani ludzie i specjalistyczny sprzęt obsługują samochody elektryczne. Umów się na przegląd samochodu w Electric Cars tak szybko, jak to możliwe. Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja i konserwacja akumulatorów samochodów elektrycznych. Warszawska firma specjalizująca się w naprawach pojazdów hybrydowych i ciężarowych. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie samochodów hybrydowych i elektrycznych. Jesteśmy biegli w diagnostyce i programowaniu. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego. warszawski mechanik. Mechanik Ochoty. Mechanik firmy Serwis Samochodów Technik Śródmieścia, miły i pomocny Bielany. Mechanika Praga-Pónoc.

Diagnostyka, Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi zdalna diagnostyka. Od 2018 roku wynajmujemy samochody hybrydowe i elektryczne w Warszawie. W tym czasie naprawiliśmy setki samochodów Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA i VW. Specjalizujemy się w diagnostyce i programowaniu komputerów Hybrydowych i Elektrycznych Samochodów. Nasza organizacja zajmuje się naprawą układów wysokiego napięcia takich jak rezystancja izolacji, akumulatory, silniki elektryczne (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Rozwój oprogramowania pojazdów elektrycznych. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez naszą organizację skupiającą się na naprawach samochodów, samochody elektryczne są droższe w naprawie niż samochody standardowe. Koszty szkód wyniosły od 1500 zł do 12 000 zł, o 10% więcej niż samochody z silnikiem benzynowym io 50% więcej niż hybrydy typu plug-in.
Dostosowanie systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania w USA i UE. Zajmujemy się również najnowocześniejszą elektroniką wielu firm. Naprawy poszczególnych podzespołów stanowią ułamek kosztów naprawy całego modułu. Nasz warsztat do efektywnej pracy potrzebuje specjalistycznego sprzętu naprawczego i pomiarowego. Nasz doświadczony personel poradzi sobie z każdym problemem.

42 thoughts on “Hybrydy do 40000zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. jaki jest sens w kupowaniu samochodu z przebiegiem ponad 230 tysięcy za taką cenę? Pytam, vo najzwyczajniej w świecie nie wiem. Jestem kobietą i internetowe czeluscie przeyniosly mnie tutaj. Szukam kolejnego samochodu, bo mój zostal skasowany. Mam totalne pranie mozgu przez duzy wybor i mnogosc opinii. Swoim poprzednim zrobilam prawie 50 tysiecy km w rok, byl to Ford Fusion. Hybrydy wydają się oszczędniejsze, al wydaje mi sie ze na wycieczkę w góry jej nie zabiorę…

  2. Hej Otomoto, wydaje mi się że informacje dotyczące 508 są nieprawdziwe. 508 w hybrydzie ma zasięg nie 70km tylko 4km; a dokładniej to 4km przy prędkości do 70km/h. Mylę się czy mam rację? Dodatkowo, diesel nie ładuje bezpośrednio silnika tylko zasila go przy okazji napędzania przedniej osi.

  3. Kto wpadł na pomysł, aby podczas oglądania zdjęć wkleić Ciebie jako miniaturkę jak komentujesz zdjęcie. Wcześniej tego nie było. Trochę to przeszkadza ( oczywiście tylko mnie). Lubię wszystkie serie i Ciebie jako prowadzącego, ale trochę to niepotrzebne i tak Ciebie dużo na nagraniu. Przepraszam musiałem to napisać.

  4. Witam, zastanawiam się nad kupnem Audi a5 i to tyle co wiem. Nie wiem jakie silniki są najlepsze pod względem mocy oraz koszty eksploatacji tego auta. Z Góry Dzięki i Pozdrawiam 🙂

  5. Chce ktoś usłyszeć kawał Idzie gruba baba do lekarza , wchodzi do gabinetu , lekarz nie może się powstrzymać i mówi ale ma pań wielką dupę, baba w odwecie dała mu z liścia wychodzi i idzie do drugiego lekarza i u niego ta sama sytuacja. Baba poszła do 3 lekarza który przyjmował na piętrze , a tamci co ich odwiedziła poszli i ostrzegli go przed nią . Baba nareszcie wgramoliła się na piętro i wchodzi do gabinetu . Lekarz mówi ale ma pań małe piersi . Baba mówi że ona z tym do niego przyszła . Lekarz jej mówi żeby codziennie tarła papierem do dupy pomiędzy piersiami . Baba się pyta czy to na pewno pomoże . A lekarz jej mówi " jak na dupę pomogło to i tu pomoże.

  6. To nie jest EKO moda to jest EKO zamordyzm… Prawdziwa motoryzacja już umiera. Auta i marki które kiedyś uważane były za niezawodne i trwałe dziś są kupą jednorazowego złomu….. Sorki takie mam odczucia…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!