Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

VW AUDI jak naprawic wtyczke elektrycznom VAGotwjeracz na kable: https://amzn.to/3nIkwoZ
rękawice nitrylowe: https://amzn.to/2SSG3dN

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

22 thoughts on “VW AUDI jak naprawic wtyczke elektrycznom VAG

  1. Mam problem z wymianą, wtyczki, to co tutaj widzę na filmiku to poszło panu z tym jak po maśle . Zaś u mnie problem, Piny łatwo wyciągnąć, ale oryginalny pin nie do końca pasuje do wtyczki zamiennik, po prostu metalowy pin nie da się do końca wsunąć i wpiąć. Co tu zrobić jestem trochę załamany.

  2. A to taki majstersztyk a ja kur… tyle czasu się zastanawiałem jaka tam kur… trzyma ten kabel 😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 dzięki za filmik 👌👌👌👌👍👍👍👍

  3. Mistrzu błąd P145 F w silniku 1.6 tdi pojawił się podczas regeneracji dpf zbyt wysoki masowy przepływ powietrza podczas regeneracji… Co to może być i jak to naprawić….

  4. Danielu potrzebuję wtyczki zapłonowej do Sharana 2002r 2.8vr6 150kw 204km, to samo mi się stało a nawet gorzej :D,pomógłbyś mi w znalezieniu takich wtyczek bo mam wszystkie połamane?.

  5. Daniel a na Niemieckim Kanale pokazałeś jak wymienić cewki i dodać adaptery a tu tylko w tyczkę do cewki , trochę mało jak dla mnie który ogląda twoje oba kanały , mimo wszystko napisze Dobra robota 🔩 🛠😎

Dodaj komentarz

Zadzwoń!