Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

CAŁA PRAWDA O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH!Pierwsza Rewolucja Przemysłowa nastąpiła dzięki maszynie parowej. Druga rewolucja przemysłowa weszła z buta wraz z dynamicznym rozwojem USA. To gdzie trzecia? W dzisiejszym filmie!

Jeśli chcesz ocalić swój majątek – skontaktuj się ze mną:
https://hardcoreteaching.pl/zlotodlaleniwych

Platforma Edukacyjna:
https://hardcoreteaching.pl/

1. Jeśli wyskoczy ci błąd czy cokolwiek na platformie pisz na – kontakt@hardcoreteaching.pl
2. W razie jak linku aktywacyjnego nie będzie – sprawdź spam! Albo dział „oferty”!

Źródła:
https://docs.google.com/document/d/1qlHggtrDilpzI_jcFhziDKHy_1EaGPHomGwL6qHEUfI/edit?usp=sharing

TU MNIE ZNAJDZIESZ!
►https://www.instagram.com/dziio/
►https://www.facebook.com/HardTeach

👍😘 🧠 Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

23 thoughts on “CAŁA PRAWDA O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH!

  1. Film zrobiony spoko Szymek ale jest kilka nieścisłości. Łatwiej jest wpuścić autobusy na drogi, niż stawiać szyny i i kable. "Rewolucyjna" bateria Mirko nie była rewolucyjna, a dane wziął z d, bo na hamowni zmierzono ten sam egz A2 a bateria o tej samej masie miała mniejszy zasięg. Tak samo podczas rekordu- auto jechało wolniej (69kmh średnio) i miało większy zasięg. Gdy dziennikarze i naukowcy zaczęli pytać się odnośnie szczegółów i jak zbudowana jest bateria, to w tedy garaż zaczął płonąć. Po jakimś czasie Mirko został wyrzucony z firmy.

  2. Bardzo madry !!! Bardzo konkretny film !!! Przekazuje bardzo powazne informacje !!! W bardzo prosty i konkretny sposob , zrozumialy dla wszystkich . Przerazaja mnie prawdy zawarte w tym filmie . Musze jednak stwierdzic pewien niepodwazalny fakt – gdyby glupota miala skrzydla to autor i glowny aktor ( ??? ) tego filmu latalby jak orzel !!!

  3. My musimy tylko nauczyć ten system przez przekazanie tego co wiemy. Usługa autonomicznej jazdy po Naszym nauczaniu dostępna będzie dla urządzeń to znaczy robotów, no tych dla superczłowieków. Taki suplud jak wszystko inne co ze sobą połączone jest jednością jako jeden system. Ten system ma sam siebie przemieszczać z A do B co obrazuje cyborg w autonomicznym pojeździe.

  4. Proszę cie przestań! Naprawa samochodu elektrycznego kosztuje krocie. I nie jest prosty. Wymaga eksperckiej wiedzy owszem. Spalinowy silnik ma ok 70-krotnie większą wydajność niż elektryk. Ziemie rzadkie i emisja gazów cieplarnianych przy budowie elektryka są na wielokrotnie wyższym poziomie niz przy spalinowym. Zasięgi tych samochodów do niedawna były żałosne a infrastruktura umożliwiająca ładowanie po prostu nie istniała wcześniej. Od czego miałbym sobie takiego Forda T niby naładować? Z miąższu ziemniaka?
    Poza tym ropa i benzyna były przed 1976 przed kryzysem paliwowym tańsze od…wody pitnej. Spalinowe samochody były oczywistą koniecznością a nie spiskiem bogaczy tylko po to żebyś dziś mógł sobie nakręcić film z "żółtymi napisami".

Dodaj komentarz

Zadzwoń!