Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Ładowanie samochodu elektrycznego – łopatologicznie. Jak ładować elektryka?Jak ładować elektryka? Czy można użyć przedłużacza do ładowania elektryka? akie prądy, moce, zabezpieczenia, przekroje? Wszystko o ładowaniu auta elektrycznego typ2 3 fazy

Więcej o mojej „ładowarce”: https://youtu.be/9Th-VRd2adc

Sprawdź mój EKWIPUNEK: https://testhub.pl/ekwipunek/
Moje REKOMENDACJE ZAKUPOWE: https://testhub.pl/rekomendacje

Strona: http://testhub.pl
Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL

Mój drugi kanał: https://www.youtube.com/user/MocnyVlog

#SamochodyElektryczne #EV #ŁadowanieElektryka

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

23 thoughts on “Ładowanie samochodu elektrycznego – łopatologicznie. Jak ładować elektryka?

 1. Świetny pomysł z ringiem świetlnym na ramiaku drzwi garażowych, sam film naprawdę dobry, jest kilka drobnych wpadek technicznych które warto by sprecyzować ale generalnie super dla ludzików którzy nie mają pojęcia o elektryce. Serdecznie polecam ten film wszystkim

 2. Testowałem wallbox Tesli i przenośny evse 11 kW Tesli
  ładuje:
  Mercedes EQC
  Hyundai Kona Elektric
  Kia E-niro
  Natomiast nie chciały odpalić z
  Porsche Taycan
  Skoda City go e iv
  wszędzie złącze type 2

 3. Ale bieda z tym ładowaniem AC. Po nissanie można było się tego spodziewać, ale że Tesla ma tylko 11kW AC to straszna lipa. Renault Zoe pozwala na ładowanie AC od 22kW do nawet 43kW. Łapa w górę za odcinek!

 4. Dzięki za materiał. Po prawdzie myślałem , że będzie materiał z ładowania z każdego z gniazd i ich możliwości, podane czasy i moce. Ale i tak mam wyobrażenie dzięki temu.

 5. Szafa zrobisz jakiś poradnik dla osób poszukujących agregatów prądotwórczych do zastosowań domowych? Jak wygląda teoria, co można zasilić, co wybrać itp. Coraz częściej straszą teraz blackoutami, więc pewnie dla wielu osób będzie to przydatny materiał.

 6. Iście naukowa metoda (7:45), której nawet amator by nie polecił!
  Wiem, za PRL było ciężko ale jaki problem kupić miernik i sprawdzić rezystancję przewodów?
  Dalsza część filmu tylko potwierdza NIEKOMPETENCJE autora i szkodliwe, wręcz niebezpieczne porady!
  Odradzam stosowanie zaleceń z tego filmu!
  Prokurator powinien się tm zając!

 7. po co inwestować w drogie i nieekologiczne samochody elektryczne zwłaszcza, że nasz rząd praktycznie nie wspiera samochodów o napędzie elektrycznym?
  Drogie hobby?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!