Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Jak wypada hybryda w porównaniu z Dieslem?Użytkownicy samochodów często zadają sobie pytanie, czy na pewno warto zdecydować się na zakup auta hybrydowego. Wokół tego rodzaju pojazdów narosło wiele mitów o ich eksploatacji, które często nie są zgodne z prawdą.

Samochody hybrydowe wyróżnia dużo mniejsze zużycie paliwa, a co za tym idzie, emitują do środowiska mniej zanieczyszczeń. Znajdują także uznanie w oczach osób zaczynających dopiero swoją przygodę z jazdą, bowiem dzięki systemowi ich działania, manewr ruszania i zatrzymywania jest znacznie łatwiejszy. Główną, podkreślaną zaletą aut hybrydowych jest ich niskie spalanie, ale nie tylko to czyni je godnymi polecenia.

Cały układ takiego samochodu charakteryzuje się dużą mocą, która pozwala na osiągnięcie szybszego przyspieszenia, niż w aucie opartym na silniku spalinowym. Co więcej, kierowca nie odczuje wibracji, które zwykle generuje silnik. Hałas powstający przy jego pracy również został obniżony do minimum.

Jak wypada hybryda w porównaniu z dieslem? Mimo podobnego poziomu spalania, koszty eksploatacji hybrydy wypadają znacznie korzystniej w zestawieniu z silnikiem diesla.

Ze względu na to, że hybryda wykorzystuje silnik benzynowy, który ma prostszą konstrukcję i jest odporniejszy na awarie. Jego właściciel unika problemów, które są zmorą posiadaczy używanych diesli. Nie znajdziesz w hybrydzie też ani rozrusznika i alternatora, ani napędzających je pasków klinowych. To wszystko składa się na to, że do oszczędności na paliwie wliczysz też niższe koszty serwisu!

Kiedy warto przesiąść się na hybrydę? Zdecydowanie będzie to dobry wybór, jeżeli na co dzień obracasz się głównie po mieście i na krótkich trasach, które pozostają w zasięgu akumulatorów hybrydy. Kolejną zaletą samochodów hybrydowych jest fakt, że pozwalają uniknąć rozruchu silnika spalinowego na krótkich dystansach. Dzięki wsparciu ze strony silnika elektrycznego hybrydy mogą używać tylko silnika elektrycznego.
Poza tym samochód hybrydowy jest po prostu fajny! Obecność silników elektrycznych pozwala na doświadczenie całkiem nowych rzeczy. Pozwala nacisnąć przycisk „Start-Stop” i ruszyć, podczas gdy samochód nie wydaje żadnego dźwięku. Pozwala także na jazdę w zupełnej ciszy i na optymalizowanie spalania.

Przeczytaj więcej na naszym blogu! https://hybrid-hero.pl/samochody-hybrydowe-w-przyszlosci/

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!