Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Dlaczego 100 lat temu jeździło więcej samochodów elektrycznych niż benzynowych…Niewiele osób wie, że samochody elektryczne były bardzo popularne na początku XX wieku, czyli na długo przed pojawieniem się firmy Elona Muska. Jeśli weźmiemy pod uwagę ówczesne Stany Zjednoczone, to tylko jedna piąta wszystkich samochodów w kraju była benzynowa, reszta to pojazdy elektryczne lub parowe. Nie udało się to na długo.

#miłowidzieć #samochódelektryczny #technologiezprzeszłościs #amochodyretro #silnikelektryczny #samochodyhybrydowe #pierwszesamochody #nowetechnologie #auto #toyota #zapomnianetechnologie #staretechnologie #starożytne #wynalazki #henryford #staresamochodysilnikiparowe #ewolucja #historia #starezdjęcia #energia #ciekawefaktyn #nauka #samochód #100lattemu #nanotechnologia

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

4 thoughts on “Dlaczego 100 lat temu jeździło więcej samochodów elektrycznych niż benzynowych…

  1. Nie tedy droga panowie , nic na siłę, żeby zmienić całą motoryzacje na elektryki to musi być w nich cos atrakcyjniejszego od spalinowców co ludzi zachęci do kupna. Na razie nic w elektryku nie jest lepsze dla uzytkownika, wiec cena powinna byc niższa i to napedzi sprzedaż. A jak ja widze że cena za elektryka to 120 tys zł a za spaliniaka 80 tys zł i jak uszkodze elektryka to idzie na złom a spaliniaka mogę naprawiać , po 200 tys km bateria kosztuje mnie 30 tys zł a remont silnika w spaliniaku 5000 zł to ….. gdzie zacheta do kupna elektryka. Chrzanić elektryki , jeszcze nie ta technologia i tylko wymusić na mnie może prawo EU zakup elektryka, a dojdzie do tego że po 2035 roku ludzie będą w nieskończoność naprawiać stare graty spalinowe bo elektryk będzie za drogi . Prawa rynku a nie ustawy zmienia sytuację, albo połowa ludzi nie bedzie miała auta co oznacza odebranie podstawowej wolności człowieka do przemieszczania się. Karta praw podstawowych EU. W dupie z takim podejściem do tematu elektryfikacji, a pomijam slad weglowy produkcji i utylizacji akumulatorów.

  2. Tak samo teraz jest auta elektryczne tylko dla zamożnych nie dla biedoty oto tym politykom chodzi żeby zwykli ludzie nic nie mieli i byli posłuszni jak kiedyś bo jak to tak każdy ma auto i się bogaci to wtedy ci zamożni już nie są wyjątkowi

Dodaj komentarz

Zadzwoń!