Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

CAŁA PRAWDA O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH I BATERIACH. CAŁY DOKUMENT PL (BaldTV)W Niemczech co roku marnują się nadwyżki energii o wartości 3 miliardów euro. Za 300 milionów można już dzisiaj zbudować baterie, w których takie nadwyżki można gromadzić. Ale nikogo to nie interesuje.

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/BaldTV-613079945546139/
YOUTUBE:
http://www.youtube.com/c/BaldTV
PATREON:
https://www.patreon.com/baldtv
PATRONITE:
https://patronite.pl/BaldTV

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

23 thoughts on “CAŁA PRAWDA O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH I BATERIACH. CAŁY DOKUMENT PL (BaldTV)

  1. Mirko Hanneman w 2010 roku był młodym naiwnym wynalazcą ze swoimi bateriami w kolibri. Myślał że zawojuje świat i zmieni oblicze e-motoryzacji. Niestety zderzył się z potężnym lobby i koncernami. Które postawiły go szybko do kąta. To te potężne i bogate niebotycznie korporacje zdecydują kiedy i jak zmieni się oblicze motoryzacji. I tak jest w wielu innych dziedzinach. Żaden Prometeusz , który niesie kaganek(połomień) wolności dla ludzi na całym świecie. Nie przetrwa potężnego uderzenia wody z prądnicy wodnej potężnego lobby BigTech i innych Korpo , które żądzą tym światem.

  2. Autor zakłada, że szybkość rozwoju każdej technologii jest zbliżona, co jest kompletną bzdurą. Owszem, jeszcze jakieś 10 lat temu elektryki były "prześladowane", by pozyskiwać większe zyski płynące z korzystania z ropy i naprawy awaryjnych silników spalinowych. Obecnie światowe potęgi gospodarcze wydają coraz większe nakłady finansowe rozwój akumulatorów, celem dywersyfikacji pozyskiwanej energii z importowanych surowców, na własną produkcję (OFE). Mimo to, w ostatnim czasie wzrost wydajności i obniżanie ceny baterii mocno stopuje i wygląda na to, że zbliżamy się do granicy rozwojowej, a na horyzoncie brak jakichkolwiek nowych technologii kumulowania energii elektrycznej. Przełom nastąpi dopiero po dopracowaniu energii fuzyjnej bądź pozyskiwania energii solarnej poza ziemską atmosferą, co na razie mocno raczkuje.

  3. Coś mi tu śmierdzi teorią za bardzo zafiksowaną na 1 technologii – akumulatorach, a te, jak na razie, są fatalnie nieekologiczne. Samochody elektryczne się złomuje, zamiast naprawiać, nie ma energii, ani infrastruktury do ich ładowania, a dzięki "zielonej" energii i bezsensownej polityce redukcji CO2, opartej na ordynarnych kłamstwach o globciu, ceny energii szybują w górę, a świat staje się zamordystycznym, globalnym imperium kontroli umysłu, kierowanym przez lewaków, neo-liberałów, neo-Marksistów, komuchów i arbuzów z twarzą Grety. Nie twierdzę, że potentaci paliw kopalnych to anioły ale to właśnie nowa, światowa klasa polityczna, reprezentowana przez takich tuzów, jak Biden, Trudeau, czy Ardern, przy pomocy planowego mordowania rynku paliw kopalnych i nachalnej propagandy pseudo-ekologicznej, doprowadza świat do ruiny i transformacji w globalny system totalitarny. Standard Oil, a w zasadzie jego spółki-córki popisały się już w czasach WWII współpracą z IG Farben, ale to wyraźnie pikuś w porównaniu z tym, co się wyprawia dzisiaj. Rockefeller ma Fundację, która wspólnie z GBN-em Schwarz-a wypuściła dokument "Scenarios for the Future of Technology …" – bardzo polecam. Co do rewolucji technologicznych, to 3-cia była informatyczna, a już mamy Rewolucję 4.0 Schwab-a z "Wielkim Resetem" i zapowiedziami, że "nic nie będziemy mieli". Do tego mamy jeszcze UN, EU, WHO, WTO, IMF, itd. itp. Ja bym więc nie zwalał winy na złych, podstępnych potentatów naftowych, tylko obserwował gdzie teraz siedzą i co kombinują źli i podstępni, byli potentaci przemysłowi. A jeśli coś kombinują, to chyba nie jest zagadką co – WŁADZĘ! I to jest najważniejsze, a nie to, czy będziemy jeździli autami spalinowymi o sprawności ~50%, czy elektrykami o sprawności ~90%, zasilanymi z elektrowni o sprawności średnio 40%, oczywiście jak będzie je z czego i kiedy ładować. Dla nich całe to paliwo, energia elektryczna, czy pieniądze, to tylko narzędzie i środki służące jednemu celowi – osiągnięciu władzy absolutnej.

  4. Zrealizowanie przejscia na samochody wylacznie elektryczne jest technicznie niemozliwe i jest zwyklym klamstwem. Siec elektryczna calego zachodniego swiata jest zbyt mala (przekroj przewodow) by zapewnic odpowiedni przeplyw pradu za ladowarek samochodowych i pomp ciepla. Dodatkowo aby zapewnic moc ladowarkom, brakuje elektrowni produkujacych prad. Wyliczono ze w samej Wielkie Brytanii porzebaby bylo dodatkowych 60 elektrowni atomowych – co jest niewykonalne. Dodatkowo do baterii potrzebny jest LIT, ktorego glownym eksporterem sa Chiny i jest on na wykonczeniu. Reasumujac nigdy nie przejdziemy na samochody elektryczne gdyz technicznie nie da sie tego zrobic, a poza tym takie przejscie w zwiazku z rozbudowa elektrowni zniszczylo by srodowisko naturalne.

  5. To się powinno nazywać "Cała propaganda o elektrykach", a nie cała prawda 😉 materiał przedstawia nam wyłącznie zalety samochodów elektrycznych, żadnych wad.

  6. 1:00 – telegraf miał zasilanie z przewodów linii telegraficznej:)
    To nic innego jak mechaniczny przerywacz obwodu, który w momencie naciśnięcia zamykał obwód. Prąd płynął – wystarczyło tylko przekazać ten prąd do odpowiedniego urządzenia, ot głośnika przykładowo. Nie wymagał on zasilania dużym napięciem/natężeniem, więc nie stanowiło problemu wykonać takie urządzenie BEZ DOSTARCZANIA PRĄDU do telegrafu z zewnątrz. W dzisiejszych liniach stacjonarnych jest tak samo:)

  7. Ale głupoty w tym filmie, 23:47 skoro facet w aucie na baterię 98 KW przejechał 605 km, to robił 16,2 KW na 100 km, dobrze wiedział że jadąc w policyjnym konwoju będzie jechał powoli, więc wynik jest do osiągnięcia bez problemu GDZIE TU WYCZYN ? czyli miał zwykłą baterię a film tworzy jakąś teorię spiskową. Po prostu elektryki są do d…py i tyle.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!