Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Czas w końcu powiedzieć PRAWDĘ o autach elektrycznych! Oto faktyczna przyczyna banowania spalinówekZweryfikuj swoje odszkodowanie ► https://bit.ly/povagowani
Sponsorem filmu jest Helpfind.pl

Nie dajmy sobie wmówić kłamstw. Samochody elektryczne nie są ekologiczne, a prawda i fakty o nich zbyt często są przeinaczane. Czas by wreszcie ktoś powiedział prawdę o elektrykach!

Aktualizacja – po małych perturbacjach film powrócił na kanał, niestety platforma miesza coś z komentarzami i nie wiem czy wszystkie się pojawiają.

Oficjalne gadżety i koszulki ► https://povagowani.pl
Film się spodobał? ► Łapka w górę i subskrypcja!
Współpraca / Cooperation ► povagowani@gmail.com
Wesprzyj moją pracę ► http://patronite.pl/povagowani

Wybrane gry 20% taniej z kodem POVAGOWANI ► https://www.g2a.com/n/povagowani

––––––––––––––––––––––––––––––
FB ▸ http://facebook.com/povagowani/

Instagram ▸ http://instagram.com/povagowani/
––––––––––––––––––––––––––––––

Informacje przedstawione w filmie odzwierciedlają jedynie prywatną opinię autora i nie powinny być traktowane jako oficjalne stanowisko.

––––––––––––––––––––––––––––––

This video is fair use under copyright law because it is transformative in nature, uses no more of the original than necessary and has no negative effect on the market for the original work.

––––––––––––––––––––––––––––––

All music under Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0

––––––––––––––––––––––––––––––

Lista wykorzystanych materiałów. Warto subskrybować i oglądać ich filmy!
The list of videos used in this film. Be sure to watch them and subscribe!

THE BIG EV LIE. Why They Won’t Save the Planet & All About Dirty Electricity by TheCarGuystv
youtu.be/sytWLB4-W-M

We are Lucid by Lucid Motors
youtu.be/W01ybQyDRlI

See Buick’s electric future vision by Buick
youtu.be/5COoOn-6dRw

The Dark Truth About The Congo’s Cobalt Mines by The New Tourist
youtu.be/3GAfa1WvndE

North Dakota: The Oil Boom by Iowa PBS
youtu.be/FrhMZBhMfOA

Record Chinese Coal Burning to Drive Surge in Carbon Emissions by Bloomberg Quicktake
youtu.be/Uf9MjoXhZZY

How Tariff Tensions Transformed China’s Toy Factories by Wall Street Journal
youtu.be/thUJCuZC2BM

The Devastating Effects of Pollution in China by VICE
youtu.be/q4DtOhe2LfQ

Germany plans to burn more coal as Russia slashes gas supply by CNA
youtu.be/l02XfCCDMcA

Germany begins nuclear phase-out by euronews
youtu.be/uThKMWua0Nw

Red Rock Solar Plant Construction Video by Industrial Aerobotics
youtu.be/KjIiTjs2fjw

Amazing Wind Turbines by Flightgeist
youtu.be/KE8RGiepRC4

Why Wind Turbines Blades Are So Hard to Recycle by Business Insider
youtu.be/knX7NkJILhs

Why Nuclear Energy Is On The Verge Of A Renaissance by CNBC
youtu.be/NfNgRc4sJt8

Energizing the EV Revolution by FPL
youtu.be/LEgNnFsCiw8

Private Jet Video​ by Star Jets International
youtu.be/Hz7z5WxXvBQ

Wonder of the Seas Cruise Ship Tour by Cruise Passion
youtu.be/EadzsR4rnD4

Allure of the Seas Engine Room by Starfishrider
youtu.be/RlQl7VJfFDM

Wonder of the Seas creates a Tsunami effect by PTZtv
youtu.be/Oyx_D8HhBls

WONDER OF THE SEAS [C34] by LAFORGE Films
youtu.be/KOjk5vds3FY

Record Number of Leaders Attend COP21 Paris Climate Summit by UN Climate Change
youtu.be/9Af3AmGLiVQ

Mechanik do Hybr Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe opinia,

43 thoughts on “Czas w końcu powiedzieć PRAWDĘ o autach elektrycznych! Oto faktyczna przyczyna banowania spalinówek

 1. Chyba po raz pierwszy zdarzyło mi się na filmie faktycznie się zagotować i podnieść głos, ale uważam, że o takich rzeczach po prostu trzeba mówić… Rozmawiajmy i dzielmy się tym, hipokryzja musi być piętnowana. Udanego weekendu moi drodzy!

 2. Mnie irytuje że idąc na spacer z dzieckiem nie słyszysz takiego elektryka i nie wiesz kiedy cie rozjedzie, upiedalaczy w bmw zawsze słychać i wiadomo kiedy spieprzać w krzaki więc jesteś w stanie przeczuć kiedy spierdalac, tak samo wkurwiające są hybrydy ich też nie słychać szczególnie niebezpieczne jest to na parkingu pod dużymi sklepami musisz mieć oczy w dupie żeby jakiś h zapatrzony w jebitny tablet cie nie rozpłaszczył taa wiem systemy bezpieczeństwa jakoś im do końca nie ufam za dużo jeździ debili pisze smsy w przeświadczeniu ze auto samo zawsze zachamuje więc nie musi patrzeć na drogę , fajnie jest postep technologicznych ale ludzie głupio sadza ze pojazd za nich myśli i przewidzi każdą sytuację, się kurwa zdziwią jak zimne luty się zrobią na procesorze odpowiedzialnym za to ich bezpieczeństwo tak samo jak komputery się psują tak samo będą się psuły te nafaszerowane elektryka auta myślę że będzie to widoczne szczególnie za kilka lat jak te biodegradalne plytki zaczną się same utylizować

 3. A w Irlandii widać tą falę nachalnego wciskania elektryków ludziom już na co dzień, na ulicach i w salonach sprzedaży. No a te bidne Irole w to wszystko wierzą i kupują te drogie samochody elektryczne. Na przykład takie Renault Megane w 2023 roku nie występuje tutaj w propozycjach sprzedaży z silnikami spalinowymi, tylko elektryczne. Ło matko jest cena tego samochodu, a mianowicie blisko 47 tyś euro.

 4. Trzeba trochę sprostować akapit o Wonder of the seas. Jest to diesel electric czyli jego wartsille służą tylko do wytworzenia energii elektrycznej. Statek napędzany jest przez 4 pędniki azymutalne które są silnikami elektrycznymi. Agregatów jest 9 (6 16 cylindrowych i 3 12 cylindrowe) i jeżdżą nie na HFO( czyli potoczny mazut) a na MDO ( marine diesel oil) .

 5. A samoloty , rakiety co rusz wynoszące na orbitę przeróżne satelity , wulkany czynne , bagna wydzielające metan… O tym nawet nie wspomina się jakie ma to znaczenie dla zatruwania atmosfery.
  Natomiast jeśli idzie o auta elektr. to problem w przyszłości będzie z zużytymi akumulatorami.

 6. Ekoterrorystom nigdy nie chodziło o to, aby było ekologiczie, ale żeby pod przykrywką ekologii, sprawić, aby przywrócić "arystokrację" i "plebs". Wszystko ma na celu zbiednienie społeczeństwa, tak aby ludzie "zapierdalali za miskę ryżu" dla garstki "arystokracji" (Najbogatszych i władz).
  Tu przykład Unijny projekt Fit For 55.

 7. Szacunek dla autora. Od lat używam większości zbieżnej argumentacji w dyskusjach na ten temat w swoim  środowisku. Tak – to wartościowy i merytorycznie poprawny materiał – szkoda tylko że pomija pewne kwestie związane tym, że benzyna wytwarza energię wiążąc węgiel i wodór z tlenem, przez co CZĘŚĆ energii z benzyny, oleju napędowego czy z gazu produkowana jest bez emisji CO2 gdyż emituje H2O. Proces taki (utleniania również wodoru) nie występuje przy spalaniu węgla. To jest pewna ekologiczna przewaga węglowodorów nad węglem. Szkoda też że materiał pomija kwestie ekonomiczne – chociaż te kwestie są bardzo złożone przez co nie prowadzą do jednoznacznych wniosków. Konkluzja autora pod koniec materiału to doskonałe, wyważone i poprawne wnioski z wcześniejszej argumentacji.
  Bardzo, bardzo polecam ten materiał.

 8. Prawda jest taka, że elektryki hejtują głównie ci, których nie stać na nowy samochód, a w szczególności elektryczny. Średni wiek auta w polsce w 2021 to 15,5 LAT. Jeżdżąc 15 letnim TDI-kiem zawsze można się oszukiwać, że ma się lepszą furkę…

 9. NASTĘPNY DEBIL. Sugerujesz debilu że najbogatsze korporacje od ropy i produkcji aut chcą sobie się niszczyć miliardowe wygodne interesy za pomocą samochodów elektrycznych – DEBILU.
  Na marginesie u dowodnie ci że elektryczny jest gorszy ekologicznie od spalinowego. Może dlatego że blokowano rozwój innych źródeł energii przez dziesięciolecia.
  Zaczynamy DEBILU. Elektryk użytkuje 1 osoba/moc 400KM/w 4 sek 100/4 tony/400 gadżetów. A benzyna(może być diesel)jeździcie w 5osób/ 50KM/17 sek 100/900kg/wyposażenie ubogie. I CO DEBIL ZADOWOLONY ? (Oczywiście można tak porównywać spalinowy i spalinowy i różnice będą ogromne). ,,Normalny elektryk nawet na węglu nawet ze wszystkimi wadami jest lepszy od ,,normalnego,, spalinowego. Mimo że technologia jest w powijakach o czym pisałem. Wykorzystane baterie nie będą wyrzucane leczy wykorzystywane w domach(magazyny energii). INNA RZECZ ANI WŁADZY ANI BIZNESSOWI TO NIE NA RĄCZKĘ DEBILU.

 10. Proszę bardzo jest taki film ,, Wielki cieplarniany szwindel ".
  Jest też 1000 filmów na temat katastrofy klimatycznej – OBEJRZYJ DEBILU.
  Jeden z nich to ,,SOS ZIEMIA,, – w Polsce nie wyświetlany choć zahacza tylko trochę o zmiany klimatu(opis wikipedia)
  Co ważniejsze jest 1000000 książek też na ten temat takich po 600 stron (przeczytałeś jedną albo chociaż pół). A najważniejsze to prace naukowe i badania które sięgają kilkuset lat. Do Kopernika i dalej. INNA RZECZ ŻE CI CO DO TEJ PORY NISZCZYLI ŚWIAT ZAJĘLI ROLĘ ,,głównych ekologów,, – Czyli pieniądze z paliw kopalnych przeznaczać na wiatraki, fotowoltaikę itp. ZARABIALI NA NISZCZENIU ZIEMI I WIDZĄ CO ZROBILI. NO TO TERAZ BĘDĄ JĄ ,,naprawiać,,.

 11. Proszę bardzo jest taki film ,, Wielki cieplarniany szwindel ".
  Jest też 1000 filmów na temat katastrofy klimatycznej – OBEJRZYJ DEBILU.
  Jeden z nich to ,,SOS ZIEMIA,, – w Polsce nie wyświetlany choć zahacza tylko trochę o zmiany klimatu(opis wikipedia)
  Co ważniejsze jest 1000000 książek też na ten temat takich po 600 stron (przeczytałeś jedną albo chociaż pół). A najważniejsze to prace naukowe i badania które sięgają kilkuset lat. Do Kopernika i dalej. INNA RZECZ ŻE CI CO DO TEJ PORY NISZCZYLI ŚWIAT ZAJĘLI ROLĘ ,,głównych ekologów,, – Czyli pieniądze z paliw kopalnych przeznaczać na wiatraki, fotowoltaikę itp. ZARABIALI NA NISZCZENIU ZIEMI I WIDZĄ CO ZROBILI. NO TO TERAZ BĘDĄ JĄ ,,naprawiać,,.

 12. Jebać elektryki to co ludzki zmysł potrafi przewidzieć tego systemy nie potrafią poza tym jak eltrykiem masz stłuczkę tooo zwykłe auto dasz do mechanika a elektryczne auto do utylizacjii ktoś kupiła taycana i bańka poszła w dupe

 13. prawda jest taka ze jak wypierdolisz cała złą emisje w miescie to poczujesz zmiane w tym miescie, i to jest bardziej istotne niz jakis statek na ktorym frandzlujom sie burżuje gdzies na oceanie zamiast inwestowac hajs w realne lokalne zmiany poprawiające komfort życia, bo nawet gdy go zatrzymasz to jutro i tak wymyślą coś nowego. Choćbyś nie wiadomo jakim ignorantem albo zapalonym fanatykiem był w sprawach zmiany klimatu, "hipokryci" czyt. tym którym sie należy. będą mieć na niego O WIELE BARDZIEJ WYJEBANE od Ciebie bo woleli by te pieniądze wykorzystywać tak jak im sie podoba, to sie nazywa przywilej, tego nie da sie zmienic pozdro

 14. Czy o przynależności Olszewskiego do masonerii będzie? Pamiętam jak kiedyś mówiło się że Olszewski to mason. Ale człowiekowi zdawało się to nie możliwe. Przecież nie wszyscy są zdrajcami, nie wszyscy są kupieni. Rzeczywistość okazała się czarniejsza od najczarniejszych obaw sprzed 30 lat.
  Czy współcześnie jesteśmy w stanie mówić prawdę? Jaka skala odkłamywania jest możliwa? Dużo ludzi już łapie tę rzeczywistość, więc panowie dbajcie o własną reputację.

 15. Tym się nie da sensownie jeździć. No umówmy się. Ładowanie trwa długo, a zasięg jest żaden. Może do miasta i może jako auto na minuty, jak hulajnoga.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!