Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Audi A6/A7 C7 – Przydatne kodowania/Useful codingGrupa A4 B8
https://www.facebook.com/groups/333055013907748
Grupa A6 C7
https://www.facebook.com/groups/569893840701541
Kontakt do mnie – kryhawrc@wp.pl
Instagram – https://www.instagram.com/audinaprawtosam/?hl=pl

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych świadczony przez certyfikowany personel przy użyciu specjalistycznych maszyn. Umów się na wizytę w serwisie Electric Cars, aby jak najszybciej sprawdzić swój pojazd. Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja wysokonapięciowych akumulatorów hybrydowych oraz naprawy pojazdów elektrycznych. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Warszawie, która specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów hybrydowych i ciężarowych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w konserwacji i naprawie pojazdów hybrydowych i elektrycznych w naszym sklepie. Diagnostyka i programowanie to obszary, w których mamy duże doświadczenie i wiedzę. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego, który przyjeżdża bezpośrednio do klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym mechanikiem, który znajduje się w Warszawie. Ochota, mechanik. Mechanik z Białołęki. Mechanik w Śródmieściu sympatyczny i pomocny mechanik Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa wszelkich usterek elektrycznych, zdalna diagnostyka Tesli, Toyoty, BMW, Mercedesa, Audi. Od 2018 roku oferujemy naszym klientom w Warszawie możliwość wynajmu pojazdów hybrydowych i elektrycznych poprzez naszą działalność. W tym czasie przeprowadziliśmy z powodzeniem setki napraw pojazdów wyprodukowanych przez Teslę, BMW, AUDI, TOYOTĘ, VW. Jesteśmy ekspertami w diagnostyce i programowaniu komputerowym samochodów hybrydowych i elektrycznych. Wykonujemy również naprawy instalacji wysokiego napięcia, takie jak obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Opracowywanie programów komputerowych do pojazdów elektrycznych. Samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie niż samochody tradycyjne, wynika z badania serwisowania samochodów elektrycznych przeprowadzonego przez naszą firmę, która wywodzi się z branży napraw samochodowych i koncentruje się na serwisowaniu samochodów elektrycznych. Koszt szkód wahał się od średnio 1500 zł do 12 000 zł o 10%. więcej niż w przypadku aut benzynowych i nawet o pięćdziesiąt procent więcej niż hybrydy typu plug-in.
Programowanie USA-UE dla systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania, a także dostosowywanie systemów ładowania USA-UE. Oprócz serwisowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych, serwisujemy najnowocześniejszą elektronikę z różnych branż. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie poszczególnych podzespołów, co skutkuje ceną stanowiącą ułamek tego, ile kosztowałaby naprawa całego modułu. Aby dobrze wykonać naprawę, niezbędne jest wyposażenie naszego warsztatu w specjalistyczny sprzęt zarówno do naprawy, jak i pomiaru. Nawet najtrudniejsze sytuacje nie są w stanie sprostać wysoko wykwalifikowanemu personelowi, którym dysponujemy. Certyfikowani ludzie i specjalistyczny sprzęt obsługują samochody elektryczne. Umów się na przegląd samochodu w Electric Cars tak szybko, jak to możliwe. Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja i konserwacja akumulatorów samochodów elektrycznych. Warszawska firma specjalizująca się w naprawach pojazdów hybrydowych i ciężarowych. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie samochodów hybrydowych i elektrycznych. Jesteśmy biegli w diagnostyce i programowaniu. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego. warszawski mechanik. Mechanik Ochoty. Mechanik firmy Serwis Samochodów Technik Śródmieścia, miły i pomocny Bielany. Mechanika Praga-Pónoc.

Diagnostyka, Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi zdalna diagnostyka. Od 2018 roku wynajmujemy samochody hybrydowe i elektryczne w Warszawie. W tym czasie naprawiliśmy setki samochodów Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA i VW. Specjalizujemy się w diagnostyce i programowaniu komputerów Hybrydowych i Elektrycznych Samochodów. Nasza organizacja zajmuje się naprawą układów wysokiego napięcia takich jak rezystancja izolacji, akumulatory, silniki elektryczne (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Rozwój oprogramowania pojazdów elektrycznych. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez naszą organizację skupiającą się na naprawach samochodów, samochody elektryczne są droższe w naprawie niż samochody standardowe. Koszty szkód wyniosły od 1500 zł do 12 000 zł, o 10% więcej niż samochody z silnikiem benzynowym io 50% więcej niż hybrydy typu plug-in.
Dostosowanie systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania w USA i UE. Zajmujemy się również najnowocześniejszą elektroniką wielu firm. Naprawy poszczególnych podzespołów stanowią ułamek kosztów naprawy całego modułu. Nasz warsztat do efektywnej pracy potrzebuje specjalistycznego sprzętu naprawczego i pomiarowego. Nasz doświadczony personel poradzi sobie z każdym problemem.

28 thoughts on “Audi A6/A7 C7 – Przydatne kodowania/Useful coding

 1. Cześć. Przede wszystkim wielki szacun dla Ciebie za te naprawy i filmiki. Robisz naprawde dobra robote, wiele razy sie uczylem na twoich filmikach. Mam pytanko takie z innej beczki czy moglbys mi polecic kogoś sprawdzonego chciałbym kupić VCDS i nie bardzo wiem czy z Ali express czy kogoś z olx. Pozdrawiam

 2. Audi a6 c7 2015 klakson działa tylko na zapłonie i odpalonym silniku,jak przekodować aby aby była możliwość trąbienia na postoju (na wyłączonym silniku)?Ktoś wie?

 3. Co do piszczenia otwarcia drzwi oprócz kodowania, spróbuj wykonać adaptacje na kanale 98 zmienić wartość z 1 na 0, u mnie to zadziałało i mam ciszę w swojej audi a5 2015 rok

 4. Na filmiku widać jak podczas kopiowania nowego kodowania w Bit3 zostaje odchaczony w 4:43 min.(nie jest zaznaczony a być powinien) i może dlatego nie działa wyłączenia dźwięku otwartych drzwi przy uruchomionym silniku?

 5. A wiesz jak można wykodowac swiatla obrysowe ? Mam a6 c7 z usa i były zmieniane lampy na eu i po zmianie mam blad światła postojowego prawego i lewego wiesz jak to wykodowac ?

 6. Witaj. Może się orentujesz jak zakodować działanie dołożonych samodzielnie czujników parkowania tył w A4 B8? Wszystko założyłem oryginalne z tego modelu tylko trzeba zakodować VCDSem i w zielonym menu i tego nie mogę nigdzie znaleźć. Nie chodzi o wizualizację tylko podstawowe działanie PDC.
  Może ktoś z widzów ma taką wiedzę.

 7. Wiem, że to nie rozwiązuje problemu ale podczas piszczenia trzeba wcisnąć reset na manetce i dźwięk się jednorazowo wyłączy. Czynność niestety za każdym razem trzeba powtarzać.

 8. Chciałem zapytać wszystkich I właściciela kanalu może ktoś coś podpowie

  Audi a4 b9 2014 rok

  Czujnik parkowania lewy przód już 3 czujniki wymienione I co podłącza komputer ten sam błąd pokazuje ..

  Trzeba coś zrobić komputerem czy to jakaś inna usterka

  Na komputerze pokazuje że lewy przód czujnik jest zepsuty

Dodaj komentarz

Zadzwoń!