Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

ABC po kolizji – krok po kroku by nie dać się naciąć!Sprawdź czy nie masz zaniżonej szkody : https://news-helpfind.pl/s/MD

Niestety tego typu sytuacje zdarzają się dosyć często, że nie z naszej winy mamy zdarzenie drogowe i nasze ukochane auto zostaje pokiereszowane i nie zawsze droga do przywrócenia jego do stanu pierwotnego jest lekka i prosta.

Zapisz się na szkolenie do Akademii Moto Doradcy :
– WWW: https://motodoradca.tv/szkolenia/

Zajrzyj do mnie na sociale :
– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook

Subskrybuj kanał :
– MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, lub poprzez stronę : https://motodoradca.tv/zakupauta/

Komercyjne działania : wspolpraca@motodoradca.tv

Materiał powstał przy współpracy z firmą HELPFIND.

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

47 thoughts on “ABC po kolizji – krok po kroku by nie dać się naciąć!

 1. Dzisiaj miałam takie zdarzenie, stłuczka na parkingu… Sprawca dziadek razem ze swoją ekipą chcieli mi wmówić że jestem też winna bo na parkingu na postoju (ale nie w miejscu gdzie wyznaczone miejsce parkowania) nie miałam awaryjnych ani swiateł włączonych… Były latarnie i było jasno Zadzwoniłam na policję i sprawca stłuczki dostał mandat… Mało tego jeszcze wysmiewali mój samochód że to tylko Toyota Yaris i na złomie mogę zderzak kupić za 50 zł i inne jeszcze wyzwiska do mojej osoby prywatne… Że co ja chce jak to tylko zderzak poluzowany, porysowany i tablica rej. odpadła. Oraz że mogli odjechać bo nic się nie stało.

 2. Nie o żadne bezpieczeństwo tutaj chodzi, ale o to żeby ludziom zbrzydło jeżdżenie samochodem i żeby zaczęli rezygnować z samochodów. To działa na tej samej zasadzie co szczepienie ludzi. Najpierw zaszczepi się głupich którzy sami się zgłoszą, a resztę zaszczepi się na siłę.

 3. Ja nowym autem pojeździłam miesiąc i dziewczyna uderzyła mnie czołowo. Jak tak słucham to zachowałam się bardzo racjonalnie – zrobiłam zdjęcia, zjechaliśmy na pobocze, zadzwoniliśmy na policję. Wszystko poszło bardzo racjonalnie, mimo że moje serduszko wewnętrznie bolało.

 4. ABC po kolizji:
  A Wyjść i być nieprzyjemnie stanowczym mówiąc o tym, że to kolizja i wg prawa należy się wymienić danymi i natychmiastowo usunąć pojazdy.
  B Napisać jakieś nazwisko machnąć dowodem pokazując palcem numer dowodu rozpraszając tym samym od danych, a numeru i tak nikt nie zapamięta.
  Spisać szybko na kartce numer dowodu – błędny, numer rejestracyjny – w środku pomylone numery. Cały czas rozpraszać pytaniami drugiego kierowcę, mówić o prawdopodobnej naszej winie. Zakazywać robienia zdjęć, mówić o ochronie prywatnego wizerunku i RODO.
  Powiedzieć, że wg prawa wymieniliśmy się zgodnie z prawem podstawowymi danymi, resztę załatwimy z domu ponieważ tu są niebezpieczne warunki. Jeżeli czeka się na lawetę wyczuć czy gość głosował na pis, wtedy narzekać na po, lub odwrotnie. Odwlekać gościa od właściwego tematu czymś podnoszącym ciśnienie i zgadzać się z nim, traktować jak rozumnego gościa w tym temacie.
  Jak przyjedzie laweta, zasłaniać plecami nazwę firmy. Najlepiej dzwonić po jakąś jednoosobową firmę krzak. Odciągać od lawetowanego pojazdu mówiąc o kwestii bezpieczeństwa.
  Oświadczenie przekazać na samym końcu przeglądając jego jakieś dokumenty tak aby jak najszybciej schował dokumenty wraz z oświadczeniem, nie czytając go. Najlepiej powiedzieć proszę schować dokumenty, bo zginą i proszę pomóc mi zgarnąć szkło z jezdni.
  C Zapytać czy drugi kierowca miał kamerkę. Wypytać by pokazał jak to działa i że teraz chcesz kupić coś takiego. Doprowadzić do szybkiego zwrotu akcji, poprosić o przyniesienie czegoś, np leku z drugiego auta. Zniszczyć lub zabrać nośnik danych.
  Odjechać z rozbitym autem przynajmniej 100 km i naprawić go w firmie mało znanej. W razie czego twierdzić później, że samochód przez miesiąc użytkował ukrainiec sasza wanienko, który wrócił już na ukrainę. Ludzie w panice nie mają pamięci do niczego.

 5. Waldek podobają mi się Twoje filmy chociaż mówisz dla mnie rzeczy oczywiste ale rozumiem też, że są osoby które może to zaskakiwać. Co do tego odcinka to jednak polecam wzywać policję do kolizji ze względu na różnego rodzaju kombinatorów. W przypadku wypadku odradzam zaś oferawanie osobie poszkodowanej podwiezienie na pogotowie lub do szpitala ponieważ może się to skończyć postawieniem zarzutów.

 6. Po kolizji przyjechał rzeczoznawca – wycenił naprawę na 2500 złotych. Po tym udałem się do warsztatu wskazanego przez ubezpieczyciela winowajcy a tam nagle okazało się, że naprawa będzie kosztować ponad 11000 złotych i być może będzie szkoda całkowita 😂🤣 Po kilku tygodniach przepychanek w końcu naprawili mi samochód.

 7. Przez "Panow laweciarzy" zostałem nzwany sprawcą gdzie kobieta wymusiła mi pierwszeństwo na rondzie. Policja miała inne zdanie na ten temat na moje szczęście

 8. a co jak trafi sie zwierza na drodze ?? mamy dzwonić na służby ? czy jak wyleciał za drogę i samochód za bardzo nie ucierpiał, zwierz padł to kogo powinien powiadomić ?? Mandatu za zdarzenie nikt nie chce 🙂

 9. a co w przypadku jesli osoba z ktora chce spisac oswiadczenie nie ma przy sobie OC, bo juz nie ma obowiazku posiadania ubezpieczenia przy sobie. jak sprawdzic nr polisy ?

 10. tylko aso,u mnie sprawa do tej pory sie ciagnie,ubezpieczyciel sprawcy robi problemy,byla policja, ale dla ubezpieczyciela nie jest to wiazace,to jest Polska ku…a piekny kraj,sprawa oddana do sadu,malo tego,kolizja stala sie po 18.00 godzinie w piatek,nie mozna bylo tego zglosic przez info tylko przez internet hehe,ubezpieczyciel sprawcy to Alianz,w poniedzialek o 8.00 rano dopiero przyjmuja zgloszenie hehe,mozna by pisac o tych sprawach

 11. Pytanko mam. Dwa razy już miałam taką sytuację, że ubezpieczyciel zaniżył koszty naprawy, bo sobie wyliczył, że mój samochód jest mało warty. Nazywają to szkodą całkowitą czy jakoś tak. Chociaż samochód nie był jakoś szczególnie uszkodzony, a już na pewno nie skasowany. Więc odejmują sobie koszt naprawy od wartości samochodu, którą rzekomo posiada i wychodzi im połowa tego, co powinni mi wypłacić. Co wtedy?

 12. A czy nie RÓWNIEŻ jest tak, że mogę zgłosić się do swojego ubezpieczyciela jako poszkodowany, on mi naprawi samochód, a na koniec to mój ubezpieczyciel będzie ściągał kasę z ubezpieczenia sprawcy?

 13. We mnie raz wjechał na przejściu chłopak. Policja przyjechała. Otrzymałem nr polisy tamtego człowieka i miałem dzwonić. No i dzwoniłam pół dnia. Jak się już dodzwoniłem to gość z ubezpieczalni powiedział że za miesiąc przyjedzie rzeczoznawca. A jak nie chcę czekać miesiąc to mogę dostać tysiąc. Naprawa kosztowała 2 tysiące. I widzicie Państwo. To miesiąc ma stać auto rozwalone pod blokiem? Szkoda słów na tych ubezpieczycieli. Proszę uważajcie by nie mec z nimi nic wspólnego. A składki obowiązkowe.

 14. 5:00 – prosta zasada – twoja wina, spisuj oświadczenie, ty jesteś poszkodowany – wzywaj policję, bo przegrasz w sądzie. W mojej rodzinie była taka sytuacja, i jeszcze dodatkowo był problem, bo było auto zastępcze z jednej z firm typu "załatwimy ci więcej kasy z ubezpieczenia", a jak się okazało że wypadku rzekomo nie było – tak powiedział sprawca, to parę tysięcy do oddania

 15. Bardzo ciekawy odcinek. Ja przy kolizji przez rzeczoznawce PZU wycenioną szkodę miałem na niecałe 2000 PLN, ale że skorzystałem z bezgotówkowej formy,nie musiałem w serwisie dopłacać 4500 (uszkodzenia okazały się większe po zdjęciu zderzaka)

 16. Ja już zapomniałem co trzeba a czego nie 🙂 Chyba trzeba ze sobą druki oświadczenia wozić i listę co trzeba zrobić w razie wypadku bo kto by to wszystko pamiętał…

 17. Panowie i Panie. Jakiś rok temu – parking pod Obi. Starszy Pan przestawiając swój samochód na moich oczach przerysował mi tak delikatnie zderzak. Rezultat? Moja Skoda Octavia 2015r. po wycenie rzeczoznawcy ubezpieczeniowego oczywiście przez internet i przy pomocy formularza wycenił mi szkodę na 600zł. Już miałem się zgodzić, ale sobie myślę że jak tak to oddam na skodę i bezgotówkowo nich robią. W rezultacie szkoda kosztowała prawie 4200zł, a ja jeździłem miesiąc samochodem zastępczym.
  Przebije to ktoś?
  Waldku Pozdrawiam. Robisz dobrą robotę.

 18. kwota szkody – 8 800 zł , proponowane pieniądze – 1 680 zł . Na szczęście naprawiałem z OC sprawcy bezgotówkowo i ubezpieczyciel dla warsztatu zapłacił tę wyższą kwotę a ja miałem dobrze naprawione auto

Dodaj komentarz

Zadzwoń!