Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Top10 kompaktów za 100 tys. zł – nie warto biec za tłumem!===✅ Link aktualny w 2022✅===
Zapłać mniej za ubezpieczenie:
https://mubi.pl/zachar

Chcesz kupić kompakta do 100k? Oto Top10 najlepszych propozycji na 1Q 2021.

Podziękowania dla
* Michała Gruszczyka, który pomaga wybrać i zakupić auto (https://curruscars.pl)
* firmy Price4Wheels, która analizuje dane z rynku motoryzacyjnego (https://www.price4wheels.pl)

Szukaj części do tego samochodu na Allegro:
https://na.allegro.pl/Zachar_szukajczesci

Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Zobacz co testuję teraz:
https://www.facebook.com/zacharoffpl
https://instagram.com/zachar_off

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych świadczony przez certyfikowany personel przy użyciu specjalistycznych maszyn. Umów się na wizytę w serwisie Electric Cars, aby jak najszybciej sprawdzić swój pojazd. Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja wysokonapięciowych akumulatorów hybrydowych oraz naprawy pojazdów elektrycznych. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Warszawie, która specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów hybrydowych i ciężarowych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w konserwacji i naprawie pojazdów hybrydowych i elektrycznych w naszym sklepie. Diagnostyka i programowanie to obszary, w których mamy duże doświadczenie i wiedzę. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego, który przyjeżdża bezpośrednio do klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym mechanikiem, który znajduje się w Warszawie. Ochota, mechanik. Mechanik z Białołęki. Mechanik w Śródmieściu sympatyczny i pomocny mechanik Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa wszelkich usterek elektrycznych, zdalna diagnostyka Tesli, Toyoty, BMW, Mercedesa, Audi. Od 2018 roku oferujemy naszym klientom w Warszawie możliwość wynajmu pojazdów hybrydowych i elektrycznych poprzez naszą działalność. W tym czasie przeprowadziliśmy z powodzeniem setki napraw pojazdów wyprodukowanych przez Teslę, BMW, AUDI, TOYOTĘ, VW. Jesteśmy ekspertami w diagnostyce i programowaniu komputerowym samochodów hybrydowych i elektrycznych. Wykonujemy również naprawy instalacji wysokiego napięcia, takie jak obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Opracowywanie programów komputerowych do pojazdów elektrycznych. Samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie niż samochody tradycyjne, wynika z badania serwisowania samochodów elektrycznych przeprowadzonego przez naszą firmę, która wywodzi się z branży napraw samochodowych i koncentruje się na serwisowaniu samochodów elektrycznych. Koszt szkód wahał się od średnio 1500 zł do 12 000 zł o 10%. więcej niż w przypadku aut benzynowych i nawet o pięćdziesiąt procent więcej niż hybrydy typu plug-in.
Programowanie USA-UE dla systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania, a także dostosowywanie systemów ładowania USA-UE. Oprócz serwisowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych, serwisujemy najnowocześniejszą elektronikę z różnych branż. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie poszczególnych podzespołów, co skutkuje ceną stanowiącą ułamek tego, ile kosztowałaby naprawa całego modułu. Aby dobrze wykonać naprawę, niezbędne jest wyposażenie naszego warsztatu w specjalistyczny sprzęt zarówno do naprawy, jak i pomiaru. Nawet najtrudniejsze sytuacje nie są w stanie sprostać wysoko wykwalifikowanemu personelowi, którym dysponujemy. Certyfikowani ludzie i specjalistyczny sprzęt obsługują samochody elektryczne. Umów się na przegląd samochodu w Electric Cars tak szybko, jak to możliwe. Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja i konserwacja akumulatorów samochodów elektrycznych. Warszawska firma specjalizująca się w naprawach pojazdów hybrydowych i ciężarowych. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie samochodów hybrydowych i elektrycznych. Jesteśmy biegli w diagnostyce i programowaniu. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego. warszawski mechanik. Mechanik Ochoty. Mechanik firmy Serwis Samochodów Technik Śródmieścia, miły i pomocny Bielany. Mechanika Praga-Pónoc.

Diagnostyka, Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi zdalna diagnostyka. Od 2018 roku wynajmujemy samochody hybrydowe i elektryczne w Warszawie. W tym czasie naprawiliśmy setki samochodów Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA i VW. Specjalizujemy się w diagnostyce i programowaniu komputerów Hybrydowych i Elektrycznych Samochodów. Nasza organizacja zajmuje się naprawą układów wysokiego napięcia takich jak rezystancja izolacji, akumulatory, silniki elektryczne (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Rozwój oprogramowania pojazdów elektrycznych. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez naszą organizację skupiającą się na naprawach samochodów, samochody elektryczne są droższe w naprawie niż samochody standardowe. Koszty szkód wyniosły od 1500 zł do 12 000 zł, o 10% więcej niż samochody z silnikiem benzynowym io 50% więcej niż hybrydy typu plug-in.
Dostosowanie systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania w USA i UE. Zajmujemy się również najnowocześniejszą elektroniką wielu firm. Naprawy poszczególnych podzespołów stanowią ułamek kosztów naprawy całego modułu. Nasz warsztat do efektywnej pracy potrzebuje specjalistycznego sprzętu naprawczego i pomiarowego. Nasz doświadczony personel poradzi sobie z każdym problemem.

20 thoughts on “Top10 kompaktów za 100 tys. zł – nie warto biec za tłumem!

 1. Zapłać mniej za ubezpieczenie:
  https://mubi.pl/zachar

  Chcesz kupić kompakta do 100k? Oto Top10 najlepszych propozycji na 1Q 2021.

  Podziękowania dla
  * Michała Gruszczyka, który pomaga wybrać i zakupić auto (https://curruscars.pl)
  * firmy Price4Wheels, która analizuje dane z rynku motoryzacyjnego (https://www.price4wheels.pl)

  Szukaj części do tego samochodu na Allegro:
  https://na.allegro.pl/Zachar_szukajczesci

  Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

  Zobacz co testuję teraz:
  https://www.facebook.com/zacharoffpl
  https://instagram.com/zachar_off

 2. Każdy ma swoje typy ale ja bym obstawiał na I30 na pierwszy miejscy, jakość cena. Konkurencja raczej słabo wypada w cenie do 100tyś. Lepiej w miarę doposażony i 30 z dobrym napędem, niż bieda Toyota ze słabym silnikiem.

 3. Poczucie premium i multimedia? Przecież żadne z tych aut nie oferują takiego poczucia, to dobre auta ale nie premium a jeśli chodzi o multimedia to wszyscy testerzy aut co do najnowszego golfa są zgodni, że są one beznadziejne i cały czas się wieszają.

 4. Niestety. Czasy takie, że za takie pieniądze kupujemy jeździdełka bez charakteru, bez mocy, napakowane awaryjną elektroniką i ekologicznymi fitrami, zaworami EGR, oprogramowaniem zamulającym silnik, który nie jest (delikatnie mówiąc) mistrzem trwałości. Jak już coś jest w miarę ładne (Mazda 3) to nie chce jechać.Moment obrotowy w silniku wolnossącym jest tak mały, że dopiero podczas wyprzedzania trwającego wieki z przerażeniem stwierdzamy, że ładna karoseria nie zapewni nam bezpieczeństwa czynnego. Jak kupimy coś z trochę lepszym silnikiem to najwyższą pozycją na liście wyposażenia będą gumowe dywaniki (typowa polityka cenowa producentów niemieckich). Tak nawiasem mówiąc brakuje mi w tych wszystkich testach i porównaniach rzetelnej wiedzy na temat chociażby przebiegu krzywej momentu obrotowego (będę wiedział jak żwawe jest auto, gdy obroty silnika są dużo mniejsze niż w sokowirówce). Szarpanie plastików w kabinie tego nie zastąpi.

 5. Nie wiem co to "asystent świateł drogowych", ale jak chodzi o przełączanie świateł na długie i ew. jak robi się ciemniej to odpalanie świateł, to Honda Civic oczywiście to ma.

 6. Dziwi mnie, że praktycznie we wszystkich zestawieniach w których pojawia się Mazda 3 jest ona w wersji hatchback. Pomijając oczywiście kwestie gustu – bo obie wersje mogą się podobać. Tak sedan ma nieporównywalnie większy bagażnik (450l do 350l) i nie ma podstawowej wady hatchbacka tj. fatalnego widoku w tył poprzez gigantyczne słupki C. Sam osobiście ostatnio stałem przed wyborem auta za +/- 110k i bo obejrzeniu dziesiątek podobnych zestawień, przetestowaniu kilku modeli wybór padł właśnie na Mazdę 3 👌 Choć w moim przypadku jest to auto dla 2 os. – mazda 3 ma naprawdę b. mało miejsca z tył.
  Niemniej naprawdę dobre zestawienie.

 7. Zachar, może zrób odcinek jak zwykły człowiek w naszym kraju nie podlegający pod żadną grupę zawodową może taniej kupić nowe auto w salonie. W końcu według konstytucji równo powinno się traktować konsumentów. Dlaczego lekarz prawni itp. może kupić nowe auto ze zniżką a zwykły Kowalski już nie. Co za totalna dyskryminacja. Czy wreszcie ktoś może się podjąć tego tematu. Dzięki i Pozdrawia
  m.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!