Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Ten gadżet pozwala znaleźć uszkodzony przewód pod tapicerką! #101_GadżetówOglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o 12:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-6,S01E06,171550
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda sprawdzi w ekstremalnych warunkach jak spisuje się uchwyt zagłówkowy do tabletów przydatny w podróży z dziećmi, przekona się czy kamera endoskopowa za kilkadziesiąt złotych spełnia swoją funkcję oraz rozważy wady i zalety smartfonowego uchwytu na kierownicę.

Pokażemy też jak zdiagnozować przerwany przewód bez rozbierania plastików czy tapicerki, porównamy dwa sposoby na porządek w bagażniku i poznamy prosty patent na niegubienie drobnych pod fotelem.

#tvnturbo #101gadżetów #motoryzacja

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych świadczony przez certyfikowany personel przy użyciu specjalistycznych maszyn. Umów się na wizytę w serwisie Electric Cars, aby jak najszybciej sprawdzić swój pojazd. Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis Naprawa Samochodów na Akumulator – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Opinia Samochodów Elektrycznych, Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja wysokonapięciowych akumulatorów hybrydowych oraz naprawy pojazdów elektrycznych. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Warszawie, która specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów hybrydowych i ciężarowych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w konserwacji i naprawie pojazdów hybrydowych i elektrycznych w naszym sklepie. Diagnostyka i programowanie to obszary, w których mamy duże doświadczenie i wiedzę. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego, który przyjeżdża bezpośrednio do klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym mechanikiem, który znajduje się w Warszawie. Ochota, mechanik. Mechanik z Białołęki. Mechanik w Śródmieściu sympatyczny i pomocny mechanik Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa wszelkich usterek elektrycznych, zdalna diagnostyka Tesli, Toyoty, BMW, Mercedesa, Audi. Od 2018 roku oferujemy naszym klientom w Warszawie możliwość wynajmu pojazdów hybrydowych i elektrycznych poprzez naszą działalność. W tym czasie przeprowadziliśmy z powodzeniem setki napraw pojazdów wyprodukowanych przez Teslę, BMW, AUDI, TOYOTĘ, VW. Jesteśmy ekspertami w diagnostyce i programowaniu komputerowym samochodów hybrydowych i elektrycznych. Wykonujemy również naprawy instalacji wysokiego napięcia, takie jak obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Opracowywanie programów komputerowych do pojazdów elektrycznych. Samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie niż samochody tradycyjne, wynika z badania serwisowania samochodów elektrycznych przeprowadzonego przez naszą firmę, która wywodzi się z branży napraw samochodowych i koncentruje się na serwisowaniu samochodów elektrycznych. Koszt szkód wahał się od średnio 1500 zł do 12 000 zł o 10%. więcej niż w przypadku aut benzynowych i nawet o pięćdziesiąt procent więcej niż hybrydy typu plug-in.
Programowanie USA-UE dla systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania, a także dostosowywanie systemów ładowania USA-UE. Oprócz serwisowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych, serwisujemy najnowocześniejszą elektronikę z różnych branż. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie poszczególnych podzespołów, co skutkuje ceną stanowiącą ułamek tego, ile kosztowałaby naprawa całego modułu. Aby dobrze wykonać naprawę, niezbędne jest wyposażenie naszego warsztatu w specjalistyczny sprzęt zarówno do naprawy, jak i pomiaru. Nawet najtrudniejsze sytuacje nie są w stanie sprostać wysoko wykwalifikowanemu personelowi, którym dysponujemy. Certyfikowani ludzie i specjalistyczny sprzęt obsługują samochody elektryczne. Umów się na przegląd samochodu w Electric Cars tak szybko, jak to możliwe. Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa Naprawa pojazdów akumulatorowych – Serwis Samochodów Hybrydowych Warszawa

Regeneracja i konserwacja akumulatorów samochodów elektrycznych. Warszawska firma specjalizująca się w naprawach pojazdów hybrydowych i ciężarowych. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie samochodów hybrydowych i elektrycznych. Jesteśmy biegli w diagnostyce i programowaniu. Mobilny serwis i warsztat elektryka samochodowego. warszawski mechanik. Mechanik Ochoty. Mechanik firmy Serwis Samochodów Technik Śródmieścia, miły i pomocny Bielany. Mechanika Praga-Pónoc.

Diagnostyka, Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi zdalna diagnostyka. Od 2018 roku wynajmujemy samochody hybrydowe i elektryczne w Warszawie. W tym czasie naprawiliśmy setki samochodów Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA i VW. Specjalizujemy się w diagnostyce i programowaniu komputerów Hybrydowych i Elektrycznych Samochodów. Nasza organizacja zajmuje się naprawą układów wysokiego napięcia takich jak rezystancja izolacji, akumulatory, silniki elektryczne (obniżenie rezystancji izolacji, naprawa akumulatorów, naprawa silników elektrycznych). Rozwój oprogramowania pojazdów elektrycznych. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez naszą organizację skupiającą się na naprawach samochodów, samochody elektryczne są droższe w naprawie niż samochody standardowe. Koszty szkód wyniosły od 1500 zł do 12 000 zł, o 10% więcej niż samochody z silnikiem benzynowym io 50% więcej niż hybrydy typu plug-in.
Dostosowanie systemów informacyjno-rozrywkowych i ładowania w USA i UE. Zajmujemy się również najnowocześniejszą elektroniką wielu firm. Naprawy poszczególnych podzespołów stanowią ułamek kosztów naprawy całego modułu. Nasz warsztat do efektywnej pracy potrzebuje specjalistycznego sprzętu naprawczego i pomiarowego. Nasz doświadczony personel poradzi sobie z każdym problemem.

45 thoughts on “Ten gadżet pozwala znaleźć uszkodzony przewód pod tapicerką! #101_Gadżetów

 1. To ja jestem ciekaw czy u mnie pomoże bo mam przerwany kabelek od silnika spryskiwaczy. wszystko zostało wymienione: silniczek, bezpiecznik nawet wyczyszczone rurki doprowadzające środek do wyjścia spryskiwaczy i nic!!!

 2. Używam tego gadżetu od lat (w instalacjach elektrycznych, oczywiście po odłączeniu prądu) i w większości wypadków się sprawdza, ale ma wady. Kabel ekranowany kanałem z metalu tłumi sygnał i nie jesteśmy w stanie go śledzić. Zresztą wad jest więcej.

 3. A jak można sprawdzić pojedynczy kabel,np z punktu A wychodzi zasilanie 12v ale nie dochodzi do punktu b gdzieś po drodze jest przerwany, chodzi mi o kabel który idzie od bezpiecznika do sterownika świec żarowych główne zasilanie stałe

 4. To teraz z doswiadczenia telekomunikacyjnego…. Jak przewod bedzie przetarty albo przewod bedzie szedl w wiazsce to wszystko bedzie ci gralo w kazdym kierunku…. A jak bedziesz mial zwarcie do masy to wcale nie zadzwieczy…. Powodzebia we wkurw… Niu sie i szukaniu :->

 5. U mnie w ostatnim czasie padła elektryka z tylu kompletnie. Nie działa wycieraczka, bagażnik ani światło stop na klapie.. w końcu udało mi się znaleźć dzięki Panu rozwiązanie bez zbędnych rozbiórek połowy auta. Dziękuję!

 6. Uwielbiam oglądać jak Grześ majstruje przy autach 😉
  Świetnie wszystko pokazujesz, że nawet totalny laik by zrozumiał, ale też tak, że ktoś doświadczony z chęcią poogląda bo nie gada o pierdołach, tylko same konkrety i nie trwa taki filmik nie wiadomo ile. Szacun 💪👍😉

 7. 39zł-79zł kosztuje taki tester do kabli utp (takich od internetu). różnica jest … że jest bardziej kompaktowy i mniejszy, również ma wejście na jack do słuchawek i dodatkowo pozycję count którą możemy sprawdzić czy na kablu jest zwarcie. Do kabla wpinamy się tak samo żabkami, dodatkowo żabki są tak skonstruowane aby po założeniu na otulinę, wgryzły się w przewód bez konieczności rozbierania i dostawania się do czegokolwiek, w przypadku zwarcia zaświeci nam się count na czerwono, kiedy jednak na kablu będzie napięcie to zaświeci się przy count na zielono.
  Za 200zł mamy do dyspozycji miernik z (firmy nie będę tu podawał, niebieska lub zielona 😀 oba się spełniają), który pokaże nam co do centymetra miejsce przerwania kabla, w przypadku sprawdzania całej wiązki od kostki do kostki możemy przeskanować do max 8 żył jednocześnie w poszukiwaniu uszkodzenia. Również posiada analizator dźwiękowy oraz terminator do sprawdzania czy żyły nie są ze sobą zamienione. W zastosowaniach sieciowych posiada jeszcze bardzo fajną funkcję jak znajdź port, co prawda w samochodzie się to nie przyda ale na switchu lub routerze będzie nam wysyłał transmisję podnosząc i opadając portem co 1 sekundę, dzięki temu możemy w łatwy sposób namierzyć port na urządzeniu posiadając tylko zdalny dostęp do tego urządzenia i logów aby wypuścić odpowiednie usługi jak np. internet lub telewizję dla klienta.
  Używałem tego za 200zł do znalezienia przerwanej wiązki do centralnego światła stopu w klapie bagażnika. 2 minuty roboty.
  Miernik doskonale się nadaje także do namierzania przerwanych obwodów lub samego wyszukiwania kabli prądowych w domu. Co prawda zwykły nawet ten pokazany na filmie będzie miał problemy ze względu na płynący prąd w obwodzie obok, który będzie powodował szum, zagłuszając przy tym dźwięk który nas interesuje ale ten za 200zł, ma opcję zmiany modulacji dźwięku, dzięki czemu będzie łatwiej słyszalny przy większych zakłóceniach.
  Dodatkowo ma wejścia BNC dzięki którym możemy przeskanować kable antenowe RG6 … czyli takie od anteny naziemnej lub satelity
  Nie chcę wymieniać wszystkiego do czego stosowałem tego miernika bo od 7 lat pracuję w sieciach i trochę się tego nazbierało.
  Są także mierniki od innej firmy (żółtej) z wymiennymi końcówkami, dzięki którym możemy skanować także światłowody jednomodowe oraz wielomodowe ale to już ceny od 1600zł do 17000zł
  Mierniki tego typu znajdziecie bez problemu wpisując po prostu frazę Cable Tracker lub Detektor do kabli.

 8. Urządzenie nic nowego stare jak świat 🙂 Bardzo pomocne lecz trzeba umieć go używać. Jako że tzw. zasilacz to nadajnik fal modulowanych ok 120 kHz a w ręku mamy odbiornik. Kabel jest anteną nadawczą a z uwagi że moc fal jest mała szybko wyczuć spadek mocy i zanik sygnału 😎

 9. 0:54 możemy zaobserwować "boczki" u prowadzącego, które mogą być wynikiem spożytkowania w znacznych ilościach piwa, kaszanki, schabowego, sernika z rodzynkami i innych smakołyków kuchni polskiej i światowej.

 10. Używa ktoś dokładnie ten model? Czy działa tak dobrze jak na filmiku. Bo nie okłamujmy się ale tutaj przewód był dosłownie kilka cm pod plastikiem/wykładzina. A jeżeli będę chciał sprawdzić przewody które są pod deska rozdzielcza i urządzenie będzie 10-15cm od przewodu to też będzie wyłapywać jego zasięg?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!