Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Norweskie złomowisko aut – VW amarok,Audi C3 2.2 Turbo i inne.Nasza grupa:
https://www.facebook.com/groups/524837507920390/

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

34 thoughts on “Norweskie złomowisko aut – VW amarok,Audi C3 2.2 Turbo i inne.

  1. Są auto kasacje w Norwegii na których można kupić części bez problemu. Sam pracuję na kasacji pojazdów w Norwegii, nie ma szans kupna całego auta z takiego szrotu, wszystkie muszą zostać skasowane, taki kraj, a w większości szrotów nie sprzedają żadnych części żeby nie było wycieczek i rozkręcania, po prostu spuszcza się wszystkie płyny ustrojowe i całe auto gniecie w kostkę.

  2. 2:00 ta "fajna gablota" to ford econoline chyba F-150, mieliśmy takie cacko w firmie z silnikiem V8 5.7 litra, jazda jak w domowym fotelu z "wysuwanym podnóżkiem", w dalekie trasy to miód z boczkiem .

  3. Szroty w Norwegii są I są też takie które rozbieraja na części. I nazywa to się przeważnie bilopphøggeri albo bil høgg. Samochody uderzone do naprawy są sprzedawane na specjalnych stronach z zamkniętym dostępem tylko dla warsztatów i firm. Sprzedawane są tam przez firmy ubezpieczeniowe. Na finie też był kiedyś ukryty dział z uszkodzonymi samochodami z ukrytym dostępem. Ciężko kupić takie samochody bo szereg formalności trzeba spełnić żeby mogło wrócić na drogi. Nie słyszałem żeby ktoś naprawial auta powypadkowe bo się poprostu nie opłaca skoro czasami nie opłaca się nawet naprawić rozrządu i turbo po przekracza to wartość pojazdu.

  4. w SZwecji jest innaczej jak w Niemczech na szrocie mozesz kupic uzywane czesci Norwegom juz sie pojebalo od dobrobytu zabrac im rope i gaz to beda wpierdalac kamienie bo tam oprocz tego nic nie ma no jest granit norweski na nagrobki sprowadzany stmat norwegia to lewacki kraj tam stopien igwilacji kontroli spolecenstwa jest taki jak w Korei Polnocnej wzorcowy kraj masonow

Dodaj komentarz

Zadzwoń!