Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

Moje Auto Virage Wycieraczki hybrydowe HYBRID – w pigułceMoje Auto Virage Wycieraczki hybrydowe HYBRID prezentują zupełnie nowe podejście do tworzenia wycieraczek. Są połączeniem dwóch konstrukcji, dzięki czemu są znacznie bardziej innowacyjne. Ich idealny docisk sprawia, że bardzo dobrze usuwają wodę oraz inne zanieczyszczenia zalegające na szybie. Niezwykle istotną cechą tego produktu jest fakt, że dzięki adapterom pasuje do 95% samochodów, a przy tym zawsze pracuje cicho, dzięki czemu nie rozprasza kierowcy.

Wycieraczki hybrydowe zostały wyposażone w 9 adapterów. To sprawa, że będą pasowały praktycznie do każdego samochodu. Ponadto występują w kilku rozmiarach:

VIRAGE Wycieraczka HYBRID 350 mm – 14”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 375 mm – 15”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 400 mm – 16”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 425 mm – 17”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 450 mm – 18”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 475 mm – 19”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 500 mm – 20”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 525 mm – 21”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 550 mm – 22”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 600 mm – 24”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 650 mm – 26”.
VIRAGE Wycieraczka HYBRID 700 mm – 28”.

Link do karty produktu:

Moje Auto Virage Wycieraczki hybrydowe HYBRID
https://www.moje-auto.pl/produkty/wycieraczki-hybrydowe-hybrid/

Moje Auto Virage Wycieraczki hybrydowe HYBRID w blistrze
https://www.moje-auto.pl/produkty/wycieraczki-hybrydowe-hybrid-blister/

Produkt dedykowany jest wszystkim, którzy cenią jakość i komfort podróżowania w trudnych warunkach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach tego typu, to koniecznie zajrzyj do naszej Bazy Wiedzy. Poniżej prezentujemy kilka artykułów, które mogą Cię zainteresować:

Moje Auto Virage – wycieraczki hybrydowe z adapterem typu „U”
https://www.moje-auto.pl/blog/co-nowego/wycieraczki-hybrydowe-z-adapterem

Wycieraczki samochodowe – Moje Auto Hybrid – NOWOŚĆ w linii Moje Auto
https://www.moje-auto.pl/blog/co-nowego/wycieraczki-hybrid

Wycieraczki do wymiany! Symptomy ich zużycia
https://www.moje-auto.pl/blog/porady/wycieraczki-do-wymiany-symptomy-ich-zuzycia

Jak wymienić zużyte wycieraczki?
https://www.moje-auto.pl/blog/porady/jak-wymienic-zuzyte-wycieraczki

Co powinno się znaleźć w zestawie do pielęgnacji auta? Kosmetyki samochodowe, które powinien mieć każdy!
https://www.moje-auto.pl/blog/ja-i-moje-auto/co-powinno-sie-znalezc-w-zestawie-do-pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-ktore-powinien-miec-kazdy

Chcesz jeszcze więcej wiadomości z zakresu motoryzacji i kosmetyków samochodowych oraz sportów motorowych? W taki razie zaglądaj na:

Strona internetowa Moje Auto
https://www.moje-auto.pl/

Facebook
https://www.facebook.com/mojeautozawszezadbane

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!