Loading…

Naprawa Aut Elektrycznych

Warszawa - Mechanik, Serwis i Naprawa Aut Elektrycznych i Hybrydowych
Kontakt

003. Hybrydowy magazyn energii. BUNKIER na baterię z auta elektrycznego już gotowy.Na hybrydowy magazyn energii zbudowany na baterii z auta elektrycznego potrzebne jest jeszcze osobne pomieszczenie które w dużym stopniu ochroni dom i jego otoczenie przed skutkami awarii takiej baterii.
W moim przypadku to pomieszczenie nazwałam BUNKIER i mam nadzieję że nie będzie trzeba sprawdzac jego możliwości.

#tomaszżyłka
#magazynenergii
#wysokonapieciowy
#hybrydowy

Kanały które polecam.

@Hubert MAXISERVICE
@Panele Fotowoltaiczne
@Pompa Ciepła i PV
@Majster Andix – Agri i PV. Technologie i Problemy
@ZeptoBox.pl
@RoliWork
@Adam Adamo
@Eko Niezależny
@Kenny88
@Paragon – DIY
@Siła z natury

Mechanik do Hybrydy Serwis samochodów elektrycznych oraz specjaliści z uprawnieniami, dysponujący profesjonalnym sprzętem. Umów się na przegląd auta w serwisie Aut Elektrycznych. Naprawa samochodu akumulatorowego – Serwis Samochodów Elektrycznych, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Auta Elektryczne opinia, Samochody Hybrydowe Warszawa Serwis.

Naprawa Samochodów Elektrycznych i Regeneracja Baterii Hybrydowych HV. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów/ samochodów hybrydowych w Warszawie. Jesteśmy firma która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania. Elektryk samochodowy oraz mobilny warsztat z dojazdem do klienta. Zadzwoń do naszego mechanika z dojazdem w Warszawie. Mechanik Ochota. Mechanik Białołęka. Mechanik Śródmieście. Wesoła Mechanik. Mechanik Bielany. Mechanik Praga-Północ.

Naprawa Samochodów Elektrycznych

Mechanika
Serwis ogólny
Diagnostyka
Naprawa wszystkich usterek elektrycznych, diagnostyka zdalna Tesla, Toyota, BMW, Mercedes, Audi. Nasz serwis samochodów elektrycznych i Hybrydowych w Warszawie działa na rynku od 2018r. Przez ten czas dokonaliśmy setki napraw samochodów marki Tesla, BMW, AUDI, TOYOTA, VW. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i programowania komputerowego w Autach Hybrydowych i Elektrycznych. Podejmujemy się również napraw układu wysokiego napięcia (spadek rezystancji izolacji, remont baterii, remont silnika elektrycznego).

Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Programowanie Komputerowe Aut Elektrycznych. Według przeprowadzonego przez naszą firmę z branży firm warsztatów samochodowych badania nad serwisowaniem auta elektrycznego to samochody elektryczne są znacznie droższe w naprawie od samochodów tradycyjnych – koszt szkody jest średnio to 1500 zł do 12,000 zł o 10 proc. wyższy, niż w przypadku pojazdów benzynowych i aż 50 proc. wyższy, niż w przypadku hybryd typu plug-in.
Programowanie systemów informacyjno- rozrywkowych US-EU, dostosowanie systemów ładowania US-EU. Zajmujemy się serwisem zaawansowanej elektroniki z różnych branż przemysłu, a także samochodów hybrydowych i elektrycznych. Nasze naprawy są wykonywane na poziomie pojedynczych komponentów co stanowi ułamek ceny całego modułu. Nasz warsztat jest wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczo-pomiarowy, który jest konieczny do wykonania skutecznej naprawy. Nasi doskonale wyszkoleni technicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

30 thoughts on “003. Hybrydowy magazyn energii. BUNKIER na baterię z auta elektrycznego już gotowy.

 1. Zamiast jakieś magazyny trackery, pompy to nie lepiej ten syf na podwórku ogarnąć ? ogrodzenie, azbest na budynkach, złom krzaki, płyta na obornik moze jakaś … ? Skąd takie priorytety na magazyn ?

 2. Po rezygnacji z węgla też zyskałem dodatkowe pomieszczenia w którym urządziłem siłownię. Tomku nie myślałem, że tak poważnie potraktujesz moje ostrzeżenie, ale przynajmniej masz teraz dodatkową powierzchnię gdzie upchniesz ten magazyn energii. Ja dałbym tu też magazyn ciepła z solara bo jest najbliżej solarów

 3. Takie ładne pomieszczenie, a jak nie pociągniesz tynkiem ścian to za jakiś czas będziesz Tomaszu żałował że tego nie zrobiłeś od razu, przemyśl to jeszcze 😉
  Bardzo fajnie kładzie się tynk metodą taką jak gipsowanie.

 4. Chciałem Ci pod poprzednim filmem napisać, ale zrobię to tutaj, pisałeś że posiadają ludzie kwasiaki i stawiają je tam nie wiadomo gdzie na przedsionkach, jakichś warsztatach. A może właśnie ma to sens bo tam obieg powietrza jednak jakiś jest 🙂

 5. Według mnie wygląda okey, w piwnicy apartamentu na którym pracuje jako elektryk to w piwnicy ściany są pomalowane tylko na biało, oczywiście natryskowo, ściany z bloczka fundamentowego, żadnego tynku i innych wynalazków, tylko farba.

 6. Witam, wiesz co do wełny ja sam kładłem wełnę w całym domu i było super bez koszulki bez maski, a teraz mam uczulenie jak mam chwilowy kontakt z wełną to zaraz mnie dusi i sypie tak więc

  Poza tym kawał dobrej roboty prace postępują, aż miło popatrzeć pozdrawiam serdecznie Leszek 🙂

 7. Cześć Tomku dobra robota, jesteś super pozytywnym człowiekiem i zawsze dążysz do celu. Niemyślałeś o systemie opartym o dwutlenku węgla który w przypadku pożaru wtłoczył byś poprzez zawor elektromagnetyczny wystarczył by czujnik dymy dotego czujnik temperatury żeby działało niezawodnie a nie przypadkowo i butla za ścianą w piwnicy z co².A wiadomo gdzie niema tlenu to i pożaru, pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!